Як оживляти статуї в фотошопі.

Будучи потужним професійним засобом, графічний редактор Adobe Photoshop представляє найширші можливості для ретуші фотографій. Його застосування дозволяє створювати ефекти, буквально міняють уявлення про реальність. Так, можна навіть оживляти статуї в фотошопі.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файл із зображенням статуї.
Інструкція
1
Завантажте зображення статуї в Adobe Photoshop за допомогою натискання Ctrl + O або вибору пункту "Open ..." в меню File. Використовуйте Zoom Tool для збільшення масштабу перегляду так, щоб стало зручно працювати з особою.
2
Створіть виділення навколо обличчя та шиї (фрагментів зображення, на яких у справжнього людини, зображуваного статуєю, мали б перебувати відкриті ділянки шкіри). Використовуйте інструменти Lasso різного типу або Pen Tool. Виключіть з області виділення очі і губи. Це можна зробити, застосувавши ті ж кошти, утримуючи Alt. При необхідності скоректуйте область в режимі швидкої маски або командами меню Select.
3
Змініть відтінок виділеної області так, щоб вона стала схожа на шкіру людини. Відкрийте діалог Hue/Saturation, вибравши пункт з ідентичною назвою в розділі Adjustments меню Image. Активуйте опцію Colorize. Пересувайте повзунки Hue, Saturation, Lightness до отримання потрібного кольору. Натисніть кнопку OK.
4
Заберіть значні дефекти з зображення обличчя статуї . Використовуйте такі інструменти як Patch Tool, Healing Brush Tool, Spot Healing Brush Tool.
5
Розпочніть м'якої корекції дефектів обличчя. Послідовно натисніть комбінації клавіш Ctrl + C і Ctrl + V. Буде створено новий шар з копією зображення з області виділення. Натисніть Ctrl + Shift + D, щоб відновити виділення. Виберіть пункти Filter, Blur, "Gaussian Blur ..." головного меню. У діалозі встановіть таке значення Radius, щоб зображення стало досить розмитим. Натисніть OK. Змініть параметр Opacity в панелі шарів на значення 30-50%.
6
Активуйте інструмент Eraser Tool. Виберіть м'яку (значення Hardness 20-25%) кисть відповідного діаметру. Проводите по тих місцях зображення, які потрібно зробити чіткіше (область очей, губ, носа, підборіддя). Після досягнення необхідного ефекту з'єднайте шари, вибравши в меню пункти Layer і Merge Down або натиснувши Ctrl + E.
7
Надайте природний відтінок губам. Створіть область виділення навколо них таким же чином, яким це було зроблено в другому кроці. Проведіть дії третього кроку для отримання потрібного кольору.
8
Аналогічно губам обробіть і очі. Виділіть їх. Виключіть з області виділення зони райдужних оболонок і зіниць (для цього зручно використовувати швидку маску). Освітлити рогівку очей в режимі Hue/Saturation. Виділіть райдужні оболонки. Надайте їм потрібний колір. Зіниці зафарбуйте чорної пензлем з м'якими краями.
9
Оцініть результат роботи, переглянувши зображення в різних масштабах. При необхідності обробіть та інші деталі статуї (руки, волосся). Збережіть зображення в файл, натиснувши Ctrl + Shift + S.