Як включити миша на ноутбуці. Як налаштувати безпровідний миша.

Деякі власники ноутбуків відзначають, що при роботі з портативним комп'ютером іноді сенсорної панелі недостатньо, тобто потрібна ще й миша . Проте в деяких моделях навіть не передбачений роз'єм для підключення маніпулятора. В цьому випадку єдиний вихід із ситуації - підключити бездротову комп'ютерну миша .
Вам знадобиться
  • - бездротова миша;
  • - ноутбук;
  • - акумуляторні батареї;
  • - USB-приймач або Bluetooth-модуль;
  • - диск з драйверами.
Інструкція
1
У більшості випадків в комплектації з бездротовою миша ю пропонується USB-приймач або Bluetooth-модуль, за допомогою яких здійснюється взаємозв'язок між ноутбуком і оптичної миша ю. Разом з тим, з таким передавачем поставляється і диск з драйверами. Тому першою справою вставте в дисковод ноутбука носій з драйверами і встановіть програмне забезпечення на портативний комп'ютер.
2
Порядок установки софта виглядає наступним чином: якщо на ноутбуці не передбачено автоматичний запуск вставлених в дисковод носіїв інформації, зайдіть в «Мій комп'ютер». Після цього у вікні, двічі клацніть по ярлику із зображенням дисковода. На екрані відкриється вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення: виберіть Install і дощитиме повної установки драйверів на ноутбук.
3
По закінченні установки програмного забезпечення вставте в USB-порт йде в комплектації транслятор. Потім, дочекавшись, коли на екрані з'явиться повідомлення про підключення нового пристрою, можна почати роботу з комп'ютерною миша ю, встановивши перед цим перемикач в положення ON (цей перемикач розташований в нижній частині бездротового маніпулятора).
4
Якщо через певний час виникнуть проблеми в роботі оптичної миші, ймовірно, зжили свій термін акумуляторні батареї. Замініть батарейки новими, після чого протестуйте роботу маніпулятора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HWT_N3ETGZA
Зверніть увагу
Якщо диска з драйверами немає, скачати їх потрібно в інтернеті. Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційного ресурсу.
Корисна порада
Деякі вважають, що оптичні миші випромінюють радіацію, але це не так, тому використання маніпуляторів цього різновиду абсолютно безпечно. Друге ж вагома перевага бездротової миші - великий радіус дії. Вимірюється він в десятках метрів.