Як у фотошопі додати волосся. догбавленіе волосся в фотошопі.

Графічний редактор Adobe Photoshop надає різноманітні засоби для професійної ретуші фотографій. За допомогою нього можна до невпізнання переробити всю композицію. Наприклад, змінити пропорції кінцівок і риси обличчя людини, перефарбувати йому очі, видалити або додати волосся .
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте фотографію, на якій потрібно зробити додавання волосся, в Adobe Photoshop. Використовуйте пункт "Open ..." в меню File або спільне натискання клавіш Ctrl + O.
2
Збільште масштаб перегляду тієї частини зображення, на яку потрібно додати волосся . Для цього застосуйте інструмент Zoom Tool.
3
Створіть новий прозорий шар. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + N або в головному меню розгорніть розділ Layer, виділіть пункт New, виберіть "Layer ...". У випадаючому списку Color діалогу New Layer встановіть значення None. Натисніть кнопку OK
4
Виберіть кисть, якою будуть додаватися волосся . Активуйте інструмент Brush Tool. Клацніть по полю Brush у верхній панелі. У отобразившейся вікні виділіть зразок кисті і задайте її діаметр. Різноманітні пензлі для малювання волосся можна знайти в інтернеті. Однак якщо жодної з них не встановлено, виберіть Dune Grass. Бажано також змінити значення Opacity інструменту. Встановіть його в діапазоні 65-75%.
5
Додайте волосся . Багаторазово проведіть кистю по потрібних місцях зображення. При невдалих штрихах тут же відміняйте дію натисканням клавіш Ctrl + Z. Малювання повинно проводитися в шарі, створеному на третьому кроці.
6
Налаштуйте інструмент для розмиття зображення. Активуйте Smudge Tool. Клацніть по полю Brush у верхній панелі. Виберіть кисть Rough Round Bristle. Встановіть для неї відповідний розмір і значення Strength, рівне 20%.
7
Злегка размойте зображення волосся. Проводьте по ним обраної пензлем під різними кутами. Бажано в більшій мірі робити це за направленням їх «зростання». Не допускайте сильного розмиття. При необхідності відміняйте зроблені зміни.
8
Здійсніть підгонку до фону передньої кромки волосся. Активуйте Eraser Tool. Виберіть відповідну кисть для роботи. Параметр Opacity встановіть в значення 10-15%. Проводьте пензлем по зображенню волосся там, де воно межує зі шкірою. Робіть це до досягнення реалістичності сполучення.
9
Збережіть результат. Використовуйте команду "Save As ..." меню File. Для забезпечення можливості подальших доробок, вивантажите документ і у форматі PSD.