Як внести гроші в банк.

Деякі люди, маючи на руках певну суму грошових коштів, хочуть отримати додатковий прибуток. Для цього достатньо зробити банківський вклад під відсотки. Але так як економічний стан країни нестабільне, потрібно дуже ретельно вибирати фінансова установа. Важливі і умови вкладу.
Інструкція
1
В першу чергу виберіть стабільний і надійний банк. Зберіть якомога більше інформації про всі фінансові установах, розташованих у вашому регіоні. Для цього відвідайте центральний офіс кожного з відділень, почитайте відгуки в інтернеті, поцікавтеся у знайомих. Уточніть у співробітників інформацію про оборотних і активних коштів банку. Дізнайтеся П.І.Б. засновників банківського відділення.
2
Краще вибирайте ті фінансові установи, які зарекомендували себе, наприклад, Ощадний банк Росії. Уточніть інформацію про їх фінансування. Для цього пошукайте інформацію в інтернеті або в економічних журналах, наприклад, в російській економічній газеті.
3
Ознайомтеся з різноманіттям вкладів. Зафіксуйте всі запропоновані умови і можливості. Зверніть увагу на термін вкладу та процентну ставку. Ні в якому разі не женіться за «золотими горами». Пам'ятайте, що занадто високий відсоток невигідний для банку, тому якщо ви про чуєте високі ставки, подумайте сто разів, а не приманка чи це так.
4
Уточніть у операціоніста можливість поповнення та дострокового зняття грошових коштів. Дізнайтеся, як проходить капіталізація відсотків. Деякі банки щомісяця перераховують суму відсотків на розрахункові рахунки власників. Також існують вклади для пенсіонерів. Як правило, процентні ставки у цієї категорії людей дещо вищий.
5
Отримайте інформацію про термін вкладу. Наприклад, є вклади, які автоматично продовжуються ще на один термін. Тобто якщо ви відкрили рахунок на шість місяців, ви повинні отримати їх день в день, в іншому випадку термін буде продовжений ще на півроку, і дострокове розірвання договору буде проходити за ваш рахунок.
6
Якщо ви хочете просто зберегти кошти, можете орендувати у банку сейфовую комірку. В цьому випадку за її користування вам доведеться щомісяця виплачувати якусь суму грошей.
Покласти гроші на рахунок в банці можна внесенням готівки у його касу або перекладом зі рахунок а в іншій кредитній організації. Якщо до рахунок у, з якого списуються кошти, підключений інтернет-клієнт, це дозволить провести операцію, не відходячи від комп'ютера. Можна також перерахувати кошти через інший банк без відкриття рахунок а в ньому.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - номер рахунку та реквізити банка.
Інструкція
1
Класичний спосіб поповнення банківського рахунок а - внесення грошей через касу. В цьому випадку ви з паспортом приходите у відділення, пред'являєте операционисту паспорт і говорите про своє бажання поповнити рахунок. Якщо їх у вас кілька, обираєте саме той, на який мають надійти гроші . При наявності прикріпленою до рахунок у банківської карти або ощадкнижки і подібного документа потрібно пред'явити і іх.В деяких банках знадобиться написати заяву за запропонованою формою і передати його операционисту або касиру разом з паспортом і грошима.
2
Залежно від політики банку внести гроші можна у відділенні, де відкрито рахунок, або в будь-якому, в одних тільки в своєму регіоні, в інших по всій країні . Як правило, поповнити рахунок може лише той, на чиє ім'я він відкритий. Але в деяких - кожен, хто знає номер рахунок а чи карти.
3
Рахунок пластикової карти можна поповнити в банкоматі тієї ж організації, якій вона випущена, при наявності в ньому функції cash in (внесення готівки) .Для цього вставте карту в банкомат, введіть ПІН-код, виберіть в меню на екрані опцію «Внесення готівки» (чи іншу, подібну за змістом) .В залежності від типу банкомата вставте гроші в купюроприймач або вкладіть в конверт, його - в призначене для прийому грошей отверстіе.В першому випадку кошти зазвичай надходять на рахунок миттєво, у другому - протягом 3 банківських днів.
4
Для переказу грошей з іншого банку зверніться в його відділення. Скажіть операционисту про своє бажання перевести гроші на рахунок в іншу кредитну організацію, пред'явіть паспорт і при наявності інші документи, пов'язані з вашим рахунок ом, наприклад , ощадкнижку, або банківську карту.Сообщіте реквізити для переказу: номер рахунок а, прізвище, ім'я та по батькові одержувача платежу, його суму і призначення, і ідентифікатори банку (звичайно досить БИК, але можуть знадобитися і інші) .Номер рахунок а може міститися у вашій ощадкнижці і подібному документі. Інші реквізити ви можете отримати у відділенні банку або на його сайте.Может знадобитися також ваш ІПН (свідоцтво про його присвоєння не потрібно, достатньо самого номера).
5
При наявності інтернет-клієнта ви можете здійснити переклад з його допомогою. В цьому випадку ви авторізуетесь в системі і вводите всі необхідні дані в її інтерфейс.Лучше по можливості скопіювати їх з електронного джерела щоб уникнути ошібок.Для завершення операції банк може зажадати додатковий ідентифікатор: разовий чи постійний пароль або змінний код.
6
Ви можете також зробити переклад з стороннього банку без відкриття рахунок а в ньому. Для цього зверніться до операціоністу з паспортом і реквізитами для перекладу (може знадобитися заповнити заяву або квитанцію), внесіть гроші , передавши їх йому або в кассу.Возьміте квитанцію, що підтверджує прийом готівки і чекайте надходження коштів на рахунок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Z4dhGFLBXo