Як зробити дерев'яну підлогу в гараж. дерев'яна підлога гараж.

При бажанні в гаражі можна зробити не тільки бетонний, але й дерев'яний пол. При цьому необхідно дотримуватися певну технологію укладання, при якій дерево буде служити досить довго, і автомобіль, який, як правило, важить досить багато, матиме надійну опору.
Вам знадобиться
 • - лаги;
 • - цегла;
 • - плахи;
 • - пісок;
 • - гравій;
 • - протигрибковий антисептик;
 • - суміш для гідроізоляції;
 • - оліфа;
 • - фарба.
Інструкція
1
Дерев'яний пол в гаражі можна зробити двома способами. Перший - це постелити плахи в якості на пол ьного покриття на вже наявний бетонний пол. І другий варіант - зробити полпол ністю з дерева.
2
Якщо в гаражі вже є бетонну основу пол а, постеліть на нього товсті плахи. Обробіть їх антисептиком, прооліфьте і пофарбуйте.
3
При облаштуванні дерев'яного пол а у знову відбудованому гаражі , який зовсім не має пол а, всю поверхню ретельно розрівняйте, отсипьте шар піщано-гравійної подушки, пролийте водою і утрамбуйте. На мокрому підставі гравій ляже більш щільно.
4
Встановіть товсті лаги. Щоб лаги встали ідеально рівно, під них постеліть товсті дошки, за допомогою яких ви проведете вирівнювання лаг по рівню.
5
Усі дерев'яні конструкції обробіть складом, призначеним для гідроізоляції конструкцій, схильних до гниття і намокання.
6
Замість дерев'яної підстави ви можете ис пол ьзовать бетонні стовпи або червона цегла. Складіть з нього стовпи на відстані 80 см між рядами і 30 см між стовпами. На викладене підставу ви будете стелити плахи.
7
Заміряйте необхідну довжину плах, відріжте їх по потрібному розміру. Товщина пиломатеріалу повинна бути не менше 50-60 мм. Стеліть в гаражі тільки добре висушені плахи, попередньо обробіть їх протигрибковим антисептиком. Низ промажьте гідроізолюючої сумішшю.
8
Плахи стелите по руху автомобіля, лаги - поперек. Такий спосіб більш надійний, пол буде служити значно довше.
9
При облаштуванні оглядової ями зробіть навколо неї підставу з товстих колод або поставте по всьому периметру цегляні стійки. Верх оглядової ями закрийте дерев'яною кришкою.
10
Захищати від вологи потрібно не тільки дерев'яні конструкції, які будуть безпосередньо контактувати з піщано-гравійної подушкою, а й весь пол. Ретельно просочіть плахи оліфою і пофарбуйте на кілька разів.
Сучасні будівельні технології пропонують масу варіантів підлогового покриття в приміщенні гаража. Вибір матеріалів обмежується лише бюджетом, запланованим забудовником для подібних цілей. Але в будь-якому випадку, крім перекриття цоколя гаража бетонними плитами необхідно на першому етапі залити підлоги бетоном. Бетонна суміш готується з щебеню, піску та цементу в співвідношенні 7: 3: 1.
Вам знадобиться
 • - будівельний рівень,
 • - волосінь для лову риби діаметром 0,8 мм.
 • - металеві «маяки»,
 • - лопата,
 • - молоток,
 • - бетон.
Інструкція
1
Якщо в гаражі передбачено спорудження оглядової ями, то навколо неї встановлюється опалубка, а вздовж стін, на деякій відстані від них, приблизно, 10-20 см, строго за рівнем, розміщуються «маяки »або в відсипання забиваються кілочки, верхня кромка яких підрівнюється за заздалегідь натягнутої волосіні.
2
Поверхность майбутньої підлоги повинна бути в ідеальній горизонтальній площині, тому установка опалубки і «маяків» виконується з особливою ретельністю. В даному випадку найбільш актуальна народна мудрість: «сім разів відміряй - один раз відріж», (читай - встанови).
3
Приблизно через тиждень після заливки бетоном підлоги в гаражі виконуються подальші роботи з облаштування підлогового покриття.
4
Відтепер, як кажуть: «На смак і колір ...». Одні обмежуються банальною просоченням бетону з подальшим забарвленням поверхні, а інші можуть укласти на підлогу керамічну плитку.
5
Хотілося б звернути увагу забудовників на такий варіант облаштування гаража, як заливка підлоги полімерним складом.
6
На сьогоднішній день даний вид підлогового покриття, що складається з полімерних матеріалів, є ідеальним для приміщень, призначених для розміщення транспорту.
7
Полімерні наливні підлоги мають підвищену зносостійкість. Вони не руйнуються під впливом горючесмазоних матеріалів, а також на підлозі не залишається слідів від шиповану гуми, встановленої на автомобіль під час експлуатації в холодну пору року.
8
До того ж, облаштування подібних підлог вимагає мінімальних витрат часу, їх заливка здійснюється протягом декількох годин, а через три дні в гараж вже можна заїжджати на автомобілі.
9
Ще одним плюсом на користь полімерного покриття є той факт, що заливка підлог рідким складом здатна приховати всі нерівності, допущені на підготовчому етапі, в ході заливки бетону в гаражі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h6kRvQRwlAs