Як знайти клієнтів дизайнеру.

Дизайнеру , працюючому в офісі, не потрібно піклуватися про потік і наявності клієнтів. Але працюючи під чиїмось керівництвом, можна довго залишатися без підвищення зарплати і вибору завдань. Фахівцю, який вирішив трудитися самостійно, простіше змінити ціни на свої послуги, графік роботи і складність завдань, але до свободи додається проблема пошуку клієнтів.
Інструкція
1
Складіть своє портфоліо. Незалежно від того, на чому ви спеціалізуєтеся - дизайн, розробка сайтів або ландшафт - потенційний клієнт повинен бачити ваші можливості і розуміти рівень майстерності. Складіть портфоліо в паперовому та електронному вигляді і по ходу роботи не забувайте поповнювати його новими зразками.
2
Визначте свою цільову аудиторію. Якщо ви здатні створити інтер'єр шикарного особняка, реклама в газеті безкоштовних оголошень навряд чи допоможе в пошуку клієнтів, оскільки власники дорогої нерухомості, швидше за все, читають зовсім іншу пресу. Тому оціните свої можливості і плануйте рекламу своїх талантів, відштовхуючись від пристрастей і звичок потенційних клієнтів.
3
Відвідуйте виставки дизайнерів, зареєструйтесь на спеціалізованих сайтах і форумах. Намагайтеся спілкуватися з фахівцями своєї професії. Вони не тільки можуть поділитися досвідом, але і, можливо, підкажуть, де можна знайти клієнтів. Якщо ви дизайнер інтер'єру, запропонуйте свої послуги підрядним компаніям. Багатьом клієнтам зручніше замовити всю роботу однієї організації, а не шукати окремого спеціаліста на кожне завдання.
4
Дизайнерам, що спеціалізуються на оформленні сайтів і складанні графіки, варто звернути свою увагу на біржі фрілансу. До істотних недоліків цих майданчиків можна віднести все більше зростаючу монетизацію, при якій фахівцям пропонують оплатити підвищений статус в системі або доступ до пошуку роботи. Також майте на увазі, що вам, швидше за все, доведеться почати з низькою оплати послуг, і це триватиме доти, поки ви не заробите собі хорошу репутацію.
5
Створіть сайт-візитку. Клієнтам буде достатньо і декількох сторінок, щоб оцінити ваші здібності. Розробіть базу дизайнерських проектів для різних видів планувань або сайтів, залежно від вашої спеціалізації.
6
Якщо у вас немає досвіду роботи і прикладів своєї діяльності, спробуйте знайти клієнтів, готових безкоштовно довіритися людині без досвіду. Також можна звернутися до своїх знайомих, можливо, їм знадобляться ваші послуги. Хоча ця робота і не буде оплачена, у вас з'явиться справжній приклад своєї діяльності і практичне уявлення про дизайн.
Люди проводять в інтернеті багато часу, не тільки розважаючись, але і здійснюючи покупки, укладаючи угоди і підшукуючи партнерів. Безліч фірм і магазинів мають свої власні сторінки в інтернеті, які стабільно збільшують їхній дохід. Якщо ви також вирішили обзавестися особистим сайтом, вам буде потрібно хороший веб-майстер.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати красивий і багатофункціональний сайт, який приверне клієнтів і надасть вам допомогу в роботі, довірте цю справу фахівцеві. Приятелі, колись закінчили курси з веб-дизайну або тільки планують вступити на аналогічну спеціальність у вуз, хороші при створенні особистих сторінок, але не офіційного сайту компанії. Крім того, у випадку, якщо результат вас не влаштує, вам може бути незручно пред'являти їм претензії.
2
Спробуйте звернутися до професіонала, з яким працювали ваші знайомі і залишилися задоволені результатом. Попередньо вам потрібно буде оцінити сайт, створений майстром. Якщо чужий кінцевий результат вас влаштовує, ви знаєте, що веб-дизайнер чесний і здає роботу вчасно, зв'яжіться з ним і домовтеся про співпрацю.
3
Зареєструйтеся на сайті фрілансерів і напишіть оголошення про пошук веб-майстра. У своєму записі ви відразу ж можете вказати суму, на яку розраховуєте, а також привести приклад сайту, аналогічний якому ви хотіли б отримати. Вибираючи фахівця, обов'язково подивіться портфоліо кандидатів. Не варто безоглядно довіряти людині, яка може надати вам десятки своїх однотипних робіт. Цілком можливо, що у його колеги, чий перелік виконаних проектів не так різноманітний, набагато краще якість.
4
Розглядайте сайти інших компаній. Зазвичай на сервісах написано, хто займався дизайном, а також залишені контакти майстра або веб-студії. Якщо вам сподобалася робота, просто напишіть їм і домовтеся про терміни виконання і вартості роботи.
5
Не спокушайтеся красномовними обіцянками і низькими цінами деяких веб-майстрів. В кращому випадку вам попадеться талановитий новачок, бажаючий поповнити своє портфоліо, в гіршому - бездарний дизайнер.