Як зробити двері-купе. Як самостійно зібрати двері-купе.

Двері- купе використовуються як фасаду шкафа- купе , також останнім часом їх стали застосовувати в якості пересувних загородок. Такі двері - просто знахідка для невеликих квартир і офісних приміщень. Панелі дверей- купе представлені величезною різноманітністю матеріалу і їх поєднань. Це може бути ламінований ДСП, різні види скла і дзеркал, а також можуть бути виконані з ротанга або бамбука. Зробити двері купе можна самостійно.
Інструкція
1
Для початку виміряйте габарити прорізу: справа, зліва і посередині, а також його ширину - внизу, на половині висоти і нагорі. Крім того, зробіть заміри на вертикальність, прямолінійність і перпендикулярність сторін отвору.
2
Зніміть стару двері, приберіть петлі і обналичку з обох сторін, підготуйте місце для установки нової двери- купе .
3
За допомогою шпателя вирівняти стіни, замажте щілини і тріщини. Якщо потрібно, то сформуйте проріз за допомогою гіпсокартону, верхня частина отвору і підлога повинні бути горизонтальні та паралельні (ці значення перевіряєте за допомогою рулетки або рівня). Бічні сторони повинні бути також вертикальні і паралельні між собою, допустимої відхилення не більше 5мм.
4
Робите размётку під верхню напрямну. Ставите дверне полотно на нижню напрямну, над дверним отвором розмічають місце і кріпите направляючу, яку заздалегідь закріпили дюбелями до бруса 40х40 мм, строго по размётке.
5
З кожного боку верхньої направляючої встановіть спеціальні стопори, які перешкоджатимуть мимовільному відкриванню і закривання дверей.Когда все готово, можете переходити до установки дверей. Верхні ролики встановіть на верхній направляє, двері підніміть і закріпіть нижні ролики на нижній направляє.
6
Ну і врешті встановіть декоративні панелі, їх кріпите за допомогою саморізів, які потім закриваєте декоративними кнопкамі.Дверь готова, після установки перевірте її, прокотивши в обох напрямках, таким чином перевіряєте плавність і м'якість ходу двері, а також те , як вона фіксується при відкриванні та закриванні.