Як вибрати спортивну секцію.

Для підтримки гарного зовнішнього вигляду і самопочуття лікарі рекомендують людям практично різного віку регулярну фізичну активність. У сучасних умовах можна підібрати підходящу спортивну секцію і дорослому, і дитині.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого ви хочете займатися спортом. Краще заздалегідь визначити, чи будуть це заняття для підтримки здоров'я або ж для отримання високих спортивних результатів. У випадку з дітьми можливо спочатку записати дитину в секцію , а потім вже проаналізувати разом з тренером, якщо у нього бажання і можливості більше часу приділяти спорту. Для дорослих людей подібні заняття в більшості своїй стають хобі, так як спортивну кар'єру зазвичай починають в дитячому віці. Тим не менш, є й винятки. Наприклад, можна записатися в стрілецьку секцію практично в будь-який час і досягти там високих результатів аж до участі в Олімпійських Іграх.
2
Пройдіть медичне обстеження. Це потрібно навіть у тому випадку, якщо ви вважаєте себе здоровим. Невеликі проблеми зі спиною або з серцем при інтенсивних заняттях можуть посилитися. У той же час, навіть наявність будь-яких хвороб - це не привід від повної відмови від спорту. Лікар може порекомендувати вам секції по заняттю лікувальною фізкультурою, підходящою для вашого випадку. Це може бути плавання, йога, спортивна ходьба або інші види малотравматичної фізичної активності.
3
Оберіть секцію по вашому смаку і відповідну для вашого стану здоров'я. У великих містах вибір зазвичай широкий завдяки наявності різних спортивних клубів. Однак перед покупкою довгострокового абонемента спочатку постарайтеся відвідати пробне заняття. Важливо, щоб вам підійшов не тільки тип і інтенсивність тренувань, а й сама методика роботи тренера. Також уважно поставтеся до списку послуг, який вам пропонується. Великий спортивний центр може постаратися продати вам не тільки право відвідування цікавих вам тренувань, а й різні додаткові послуги, наприклад, масаж або заняття в тренажерному залі. Перед покупкою такого комплексного абонемента подумайте, наскільки він вам потрібен і чи буде у вас час його використовувати.
Спортивні успіхи і досягнення, а також стан здоров'я дітей безпосередньо залежать від того, наскільки якісно проходять заняття в секціях, які діти вибирають разом зі своїми батьками.
Інструкція
1
Першим ділом запитайте у самої дитини, який з видів спорту йому більше цікавий і чим би він хотів займатися. Рада батькам по темі: не робіть з дитини копію самого себе, у нього можуть бути зовсім інші спортивні інтереси.
2
Після того як ви визначили з дитиною спортивну спрямованість для нього, пошукайте в міських спортивних оголошеннях оголошення про набір в групу для занять в тій чи іншій секції обраної спрямованості. Також розпитайте у знайомих, де і які секції є. Цілком імовірно, що вони дадуть вам якісь додаткові відомості та рекомендації.
3
Ви знайшли спортивну школу, в якій проводиться набір в секцію , обрану для вашої дитини. Тепер познайомтеся з тренером, дайте диференціальну оцінку його зовнішнього вигляду. Далі заведіть з ним невимушену розмову щодо того, як і коли будуть проводитися заняття, скільки вони будуть коштувати і так далі. Після цього дізнайтеся про тренера, скільки він вже працює на своїй посаді, які спортивні досягнення у нього є, яка його кваліфікація як спортсмена і тренера.
4
Якщо нічого не викликало у вас недовіри і ви схилилися до того, щоб віддати дитину саме в цю секцію , попросіть бути присутнім на початкових заняттях. Спостерігайте за тим, в якому ключі проводяться заняття, чи вміє тренер бачити в навичках деякі особливості тренування, постарайтеся виявити для себе його особистісні якості: те, як він спілкується з дітьми, чи може він сплатити весь дитячий колектив в групі, розігріти ще більше інтересу до свого виду спорту.
5
Якщо ви не відвідуєте заняття, то обов'язково запитуйте у дитини, як вони проходять, що саме роблять діти на тренуванні, і як ваша дитина відчуває себе після занять.
6
Слідкуйте за тим, щоб дитина не перевтомлюватися на тренуваннях і міг після них займатися також і іншою діяльністю. При необхідності обговоріть це з тренером. А в разі якщо обрана спортивна секція дитині не підійшла, заняття не приносять йому задоволення, то ні в якому разі не наполягайте на їх продовженні - підберіть для дитини що-небудь інше.