Як в Фотошопі зробити ікла.

Професійні редактори растрової графіки, такі як Adobe Photoshop, надають сьогодні найпотужніші засоби для зміни фотографій. Створювані ефекти виходять за рамки звичної реальності. Наприклад, в фотошопі можна зробити ікла, представивши персонажа фотографічної композиції в образі вампіра.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файл з фотографією для обробки.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, на якій потрібно зробити ікла, в Adobe Photoshop. Виберіть "Open ..." в розділі File головного меню або здійсните спільне натискання клавіш Ctrl + O. Вкажіть файл в діалозі. Натисніть «Відкрити».
2
Виберіть один із зубів, на основі якого буде сформовано ікло. Активуйте інструмент Zoom Tool. Встановіть зручний для роботи масштаб перегляду даного фрагмента зображення.
3
Створіть область виділення навколо зуба. Це зручно робити за допомогою Magnetic Lasso Tool або Polygonal Lasso Tool. Якщо необхідно, відкоригуйте виділення в режимі швидкої маски або за допомогою пунктів розділу Modify меню Select.
4
Скопіюйте зображення зуба на новий шар (паралельно з його створенням). Послідовно виберіть пункти меню Edit, Copy і Edit, Paste. Можна також скористатися комбінаціями клавіш Ctrl + C і Ctrl + V.
5
Активуйте режим деформації зображення. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + D або скористайтеся пунктом Reselect меню Selection, щоб відновити попередню область виділення. Послідовно виберіть пункти Edit, Transform і Warp головного меню. Навколо зображення зуба з'явиться сітка.
6
Зробіть ікло з зуба. Переміщайте вузли сітки для досягнення потрібної форми. Після закінчення перетворення двічі клікніть мишею в центр сітки або виберіть будь-який інструмент на панелі і натисніть Apply в діалозі запиту.
7
здійснити поєднання зображень трансформованого і вихідного зубів, що знаходяться в різних шарах. Активуйте інструмент Eraser Tool. Клікнувши по елементу управління Brush у верхній панелі, виберіть кисть підходящого типу, діаметра і жорсткості. Параметр Opacity встановіть в значення 10-20%. Обробляйте інструментом Eraser Tool крайові області зображення верхнього шару доти, поки між ним і фоновим зображенням не зникнуть видимі межі.
8
Оцініть результат роботи. Перегляньте композицію в різних масштабах. Переконайтеся у відсутності помилок. Проведіть дії, описані в кроках 2-7 для додавання потрібної кількості іклів.
9
Збережіть змінений зображення. Натисніть Shift + Ctrl + S або клікніть по пункту "Save As ..." в меню File. В діалозі виберіть формат і ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».
Як правило, дитина тягнеться до олівця вже з двох років. Спочатку він малює кружечки, палички та інші легкі елементи, а вже ближче до п'яти років деяких дітей можна по праву назвати початківцями художниками. Найчастіше діти малюють своїх батьків, пейзажі, тварин. І тут у багатьох з них виникає питання: як же правильно намалювати ікла хижакові?
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - косметичний олівець.
Інструкція
1
Освоїти методику малювання іклів знадобиться вам в двох випадках: по-перше, якщо ви збираєтеся малювати хижого звіра, і по-друге, якщо ви збираєтеся на костюмований бал, Хелловін і т.д.
2
Якщо ви збираєтеся малювати ікла тваринного на папері, не поспішайте переводити чисті аркуші й олівець. Спершу ретельно підготуйтеся: покладіть перед собою фото звіра, розгляньте і вивчіть уважно його вигляд. Приготуйте папір, простий олівець і гумку.
3
Намалюйте голову звіра, а потім його тулуб. Будьте уважні: дотримуйтесь правильні пропорції. Потім зобразите на папері вуха, очі, ніс і пащу тварини. Як тільки ви почнете малювати останню, проведіть посередині неї тонку горизонтальну лінію, яка б розділила морду звіра навпіл. Так буде простіше малювати ікла на рівновіддаленому відстані один від одного.
4
Починайте малювати ікла зліва направо, якщо ви правша, і справа наліво, якщо ви лівша. Проведіть вигнуту лінію (у напрямку зверху вниз), яка б опускалася з пащі звіра на кілька міліметрів. Не відриваючи олівця, проведіть другу таку ж лінію, але з іншого боку. В результаті має вийти трохи зігнутий подовжений трикутник. Якщо хочете надати образу тваринного частку агресії, намалюйте ікла більш довгими.
5
Як тільки ви закінчите начерк одного з іклів, відміряйте лінійкою відстань від нього до рівної лінії, проведеної вами раніше. Запам'ятайте довжину цього відрізка і відміряйте точно таку ж відстань на другий половинці морди. Це буде місцем, де ви будете малювати другий ікло. Візьміть в руки олівець і намалюйте точно такий же вигнутий подовжений трикутник, тільки так, щоб він прогинався в іншу сторону: всередину, так само як і перший ікло.
6
Якщо ви малюєте ікла на своєму обличчі (для костюмованого уявлення або ж тематичної вечірки), візьміть косметичний олівець темного (бажано чорного) кольору. Використовуйте алгоритм малювання подовжених трикутників, описаний вище. Малювати горизонтальну лінію простим олівцем вам не знадобиться, робіть собі ікла «на око» там, де вони зазвичай перебувають у тварин.