Як з рудої стати русявою. Як з рудої пофарбуватися в світло-русявий.

Деякі рудоволосі красуні часом приходять до думки перевірити на практиці, а чи правда «джентльмени віддають перевагу блондинкам»? На жаль, для того щоб стати білявої з рудої, недостатньо просто вибрати фарбу відповідного кольору. Спочатку доведеться відбілити волосся, а потім, щоб отримати русявий відтінок, підфарбувати їх.
Вам знадобиться
  • - порошок для відбілювання волосся;
  • - перекис водню;
  • - кисть для нанесення;
  • - тонкі поліетиленові рукавички;
  • - шампунь;
  • - фарба для волосся;
  • - кондиціонер.
Інструкція
1
Придбайте відбілювач. Він продається в спеціалізованих магазина і може бути як в наборі з перекисом водню, так і окремо. Якщо ви купили тільки порошок, придбайте перекис. Вам потрібна та, у якої концентрація не менше 20, але не більше 30%.
2
Якщо ви відбілюють волосся вперше, краще проробити цю процедуру заздалегідь на окремо взятій пасма, щоб зрозуміти, чи доведеться вам додавати в фарбу мікстон, щоб прибрати небажаний для русявого кольору жовтий або червонуватий відтінок.
3
Дотримуючись пропорціям на упаковці, змішайте відбілювач з перекисом водню. Розводите порошок рідиною, а не навпаки. Суміш повинна вийде гладкою, без грудок і мати густу консистенцію.
4
Одягніть пластикові рукавички, щоб склад не потрапив на руки і не залишив на них неприємних білястих плям. Нанесіть трохи жирного крему або вазеліну по лінії росту волосся, щоб суміш не залишила і там своїх слідів.
5
Починайте наносити склад у напрямку від шиї до потилиці і далі до чола. Працюйте швидко, але акуратно. Не наносіть красу на корені волосся і уникайте її потрапляння на шкіру голови. Корені волосся знебарвлюються швидше, тому обробіть їх в останню чергу. Надіньте пластикову шапочку і тримайте суміш на волоссі стільки, скільки прописано в інструкції на упаковці.
6
Вимийте волосся з шампунем. Можете сполоснути волосся водою з невеликою кількістю столового оцту - він остаточно нейтралізує перекис. Дайте волоссю висохнути природно.
7
Ви може пофарбувати волосся в потрібний вам русявий відтінок відразу ж після їх висихання. Врахуйте, що якщо ваша новий колір матиме ярковираженний подтон, однією фарбою потрібного ефекту ви не досягнете: потрібно буде застосувати мікстонер, що нейтралізує його.
8
Після фарбування волосся промивають з кондиціонером, але без шампуню, так як пигменту потрібен час, щоб проникнути вглиб волосся.