Як вибрати гойдалку.

Дітвора обожнює відчуття польоту і буквально окупує все гойдалки на дитячих майданчиках. Подаруйте дітям свято, купивши домашні гойдалки . Важливо, щоб вони були максимально безпечними і зручними для дитини.
Інструкція
1
При виборі гойдалок враховуйте вік і вага малюка. Для зовсім юних крихіток потрібні гойдалки «для новонароджених» або гойдалки трансформери. Це компактні моделі з комфортним м'яким сидінням, регульованою спинкою і фіксуючими ременями. Такі гойдалки цілком здатні служити в якості люльки або стільчика для годування.
2
Для дітей трохи постарше купите підвісну або підлогову модель у вигляді забавної м'якої іграшки. При виборі підлогових гойдалок огляньте каркас. Він повинен бути важким і оснащеним надійними фіксаторами, щоб гойдалки не змогли перекинутися. Додатковий плюс - наявність гальм або неслизький накладок.
3
Підвісні гойдалки вам обійдуться дешевше підлогових, вони кріпляться до стелі або перекладині в дверному отворі і досить прості у використанні. Для дітей молодше трьох років краще вибрати варіант з сидінням-крісельцем. У ньому є спеціальні поручні, які захищатимуть дитину від падіння. Мінус моделі в тому, що дитину доведеться садити і знімати з гойдалок, розгойдувати і стежити за його безпекою.
4
Якщо ви живете в приватному будинку або у вас є дача, то вуличні гойдалки - це відмінний варіант. Встановіть їх на відкритому майданчику на грунтовому або трав'яному покритті. Ніжки гойдалок забетонують. Сидіння зміцните на висоті не вище 60 см, щоб дитина могла дістати ногами до землі. Змастіть рухомі частини машинним маслом, щоб вони не скрипіли. Перевірте з'єднання елементів гойдалок, при необхідності підтягніть деталі.
5
При покупці зверніть увагу на безпеку конструкції. Вона повинна бути стійкою і надійною. Хорошим варіантом буде покупка гойдалок перевіреного відомого виробника. Тоді ви будете впевнені в якості, екологічності, безпеки виробу.
Корисна порада
Крім розважальної функції гойдалки розвивають вестибулярний апарат дитини, зміцнюють м'язи, допомагають формуванню правильної постави і заспокоюють нервову систему.
Важко зустріти дитини, яка б не любила кататися на гойдалках. Щоб познайомити свого сина чи доньку з відчуттям польоту, можна вибрати домашні або вуличні гойдалки. Ця конструкція повинна бути не тільки максимально надійною, але і безпечною, зручною.
Гойдалки для малюка - не тільки розвага, але й тренажер вестибулярного апарату. Окрім приємних емоцій дитина зможе істотно зміцнити своє здоров'я, розвинути координацію рухів. Існує кілька видів гойдалок, щоб придбати пристрій, необхідно врахувати особливості кожної категорії.

Які бувають гойдалки

Найбільш поширені, мабуть, варіанти підвісних гойдалок. Це найпростіші конструкції, які можна монтувати у дворі будинку або в квартирі. Для установки виробу необхідно скористатися поперечиною або міцною гілкою дерева, що росте. У кімнаті підвісні гойдалки зазвичай вішають в дверному отворі. Дана модель приваблива своєю вартістю, але вона більше підходить для дітей старше 4-5 лет.Напольние гойдалки дорожчі, ніж підвісні, але вони і більш безпечні. Така модель гойдалок являє собою стійку конструкцію зі стійками, варіант підходить для маленьких дітей. А щоб кататися було комфортно, гойдалки можуть мати м'яке тканинне або пластикове сидіння. Більшість підлогових гойдалок складаються, існують моделі, комбіновані з гірками, східцями, знімними столиками і т.д.Многофункціональние гойдалки призначені для дітей з народження. Вони поєднують в собі декілька пристроїв - стільчик для годування, крісло. Трансформери зазвичай регулюються по висоті сидіння гойдалок, вони можуть мати акумулятор. Такі вироби привабливі своєю функціональністю, але вони більше підходять для дітей не старше 3 років.

Що врахувати при виборі дитячих гойдалок

При покупці гойдалок потрібно враховувати якість сидіння. Воно обов'язково має бути зі спинкою і поперечної поперечиною, за яку дитина зможе триматися. Це своєрідний упор, що захищає дітей від паденія.Вибірая гойдалки, необхідно враховувати, в першу чергу, вага дитини. Бажано, щоб конструкція мала ремені безпеки, для найменших - м'які п'ятиточкові. Зверніть увагу на надійність фіксаторів крісла, а у підлогових варіантів - і каркаса. Конструкція не повинна бути занадто легкою, щоб не допустити перекидання. Неодмінною умовою купівлі гойдалок є наявність сертифіката якості - необхідно переконатися, що продукція виконана з екологічно безпечних матеріалів. Найзручніше, якщо гойдалки з м'яким кріслом мають знімний чохол. У такому випадку тканинну оббивку легко можна буде привести в порядок.