Як подивитися свою пошту. подивитися свій пароль в пошта.

Однією з важливих функцій мережі інтернет є спілкування між користувачами. Для цього в наш час існує величезна кількість сервісів і програм, що дозволяють читати повідомлення від користувачів, чути і навіть бачити іншу людину під час розмови. Однак найпоширенішою службою спілкування є електронна пошта.
Вам знадобиться
  • Підключення до Інтернету, створений поштовий ящик.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно підключення до мережі інтернет, вже створений вами або кимось ще вашу поштову скриньку на одному з сервісів і точні його данние.Как подивитися свою пошту , розберемо на одному з найпопулярніших сервісів mail.ru. Зрозумівши алгоритм роботи, ви без зусиль зможете відкрити свою пошту і на інших сервісах.Ітак, подивіться на точні дані поштової скриньки, який вам необхідно відкрити. Адреса пошти записується таким чином: name@mail.ru. Name - це логін вашої пошти (ім'я користувача). @ «Собака» - символ, який використовується в мережевих сервісах для відділення імені користувача від назви домена. А - mail.ru - це сервіс, який надав вам місце під поштову скриньку. Тепер відкрийте браузер і впишіть в адресному рядку mail.ru. Завантажиться сторінка сервісу.
2
Знайдіть закладку або виноску з назвою «пошта». На mail.ru вона знаходиться в лівій частині сторінки. Ви побачите два поля: «ім'я» і «пароль» .В поле «ім'я» введіть ваш логін пошти. Зверніть увагу, що ім'я вводиться без знака @, так само як і пароль. В поле «пароль» введіть пароль, який ви задавали при реєстрації пошти. Пароль буде вводитися у вигляді крапок. Не лякайтеся, це просто спосіб шифрування данних.Проверьте, чи правильно введено ім'я користувача (логін), чи вибраний сервіс mail.ru. Якщо все правильно, тисніть кнопку "увійти".
3
Через деякий час завантажиться сторінка вашої поштової скриньки. Як правило, відразу відкриється папка «вхідні», де ви побачите надіслані листи. Наведіть курсор на потрібне вам лист, клікніть лівою кнопкою миші. Лист відкриється. За таким же принципом можна подивитися свою пошту на інших сервісах, в яких у вас є поштові ящики. Удачи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bOHawTJRuO0
Зверніть увагу
Для входу на пошту вам необхідні точні дані поштової скриньки: адреса і пароль.