Як бути в ладах із самим собою.

Душевний спокій не можна купити за гроші, отримати силою або розвинути в короткі терміни. Необхідно пройти довгий шлях розуміння себе, своїх бажань і відкинути всі негативні думки. Навчіться жити в гармонії з собою, щоб отримувати задоволення від кожного дня.
Інструкція
1
Відкиньте похмурі думки, не повертайтеся навіть подумки до минулих невдач. Переживання про минулі справах не виправлять помилок, ви можете лише витягти з тієї ситуації досвід. Не сприймайте занадто близько до серця слова недоброзичливців.
2
Дивіться на життя оптимістично. Навчіться бачити навіть у самій жахливій ситуації щось хороше. Уявіть, що могло б бути гірше, але не стало. Подумайте, що комусь зараз ще складніше, ніж вам.
3
Не порівнюйте себе з іншими людьми. Подібне порівняння не приносить користі, особливо якщо це люди, з якими ви не досить близько спілкуєтеся. Можливо, вони лише створюють ілюзію успіху, а в реальності нещасливішим вас. У вас своє життя, свої достоїнства і радості: навчіться цінувати себе, не проводячи паралелей з іншими людьми.
4
Перестаньте критикувати себе і шукати власні недоліки. Зовнішність, рівень доходу, кар'єрний ріст та інші характеристики повинні влаштовувати вас, адже це ваше досягнення. Ви прийшли до того, що зараз маєте, і зможете домогтися більшого. А поки що насолоджуйтесь досягнутим.
5
Хваліть себе, повторюйте, який чудовий ви людина і частіше посміхайтеся в дзеркало. Настроюйтеся на позитивний настрій, заряджає впевненістю. Навчіться цінувати себе і не знижуйте планку.
6
Приділяйте час для своїх бажань. Навіть якщо ви хочете просто полежати на ліжку і послухати музику, дайте собі насолодитися цим моментом, не відволікаючись на переживання і занепокоєння. Виділіть певний час, який присвятіть собі: година в день або три години на тиждень - залежно від вашої зайнятості.
7
Навчіться радіти навіть невеликим удачам у своєму житті. Проведіть успішну рекламну компанію і винагородите себе, похваліть. Смачно приготований вечерю або скинутий кілограм - це ваше досягнення, яким теж потрібно пишатися.
Газ - одне з найдешевших видів палива. Вибір обладнання для газового опалення - відповідальний захід. Необхідно заздалегідь знати всі достоїнства і недоліки приладів для того, щоб вибрати максимально відповідає всім заявленим вимогам.
Торгова марка Beretta (Беретта) - італійський виробник нагрівальних приладів, який входить до п'ятірки європейських лідерів. Одні їх найпопулярніших товарів заводу - настінні й підлогові газові котли.

Настінні котли

Настінний Беретт має найбільшу популярність у використанні. Це малогабаритні прилади, які можуть не тільки нагрівати воду, але й служити джерелами опалення. По ціновій категорії вони значно дешевше підлогових, але це зовсім не впливає на якість самого обладнання. Дизайн котлів відповідає всім сучасним вимогам і дозволяє його встановлювати навіть на самому видному місці, зовсім не зіпсувавши інтер'єр. Популярність даних котлів обумовлена і в їх здатності до Електрозбереження. Багато моделей мають можливість дистанційного керування і можуть самостійно вибирати режим роботи залежно від вуличного і кімнатного температури.Ітак, настінні котли мають ряд переваг, до яких відносяться: - компактні габарити; - високий стандарт якості; - легкі у використанні, прості в монтажі та обслуговуванні; - недорогі по стоімості.По відгуками споживачів, даний вид має свої недоліки. По-перше, це термін служби, який значно поступається підлоговим котлам, оскільки в першу чергу основна мета це компактність і естетичний дизайн котлів. Важливим недоліком є і залежність від електроенергії і сама потужність.
Якщо при покупці Beretta вибір зупиняється на настінній моделі, то необхідно вибирати більш потужний« настінник »не менше 40 кВт.

Підлогові котли

Підлогові котли Beretta - високоякісне обладнання, безшумні в роботі. «Напольниками» - значно більше за розміром, і вимагають установки в спеціально відведеному місці, що не завжди є зручним для покупців. До мінусів цього виду відноситься і складність в монтажі та обслуговуванні. Але не дивлячись на це, котли Beretta володіють значними преімуществамі.Одін з основних плюсів - це чавунний теплообмінник, що дає високий ККД. Д
Довговічність, велика потужність і можливість автономної роботи - роблять привабливими ці прилади.
Найпопулярніші моделі підлогових котлів Beretta - Novella, Fabula, Maxima.Novella - обладнання системи опалення, який має можливість підключення до нього водонагрівача. Забезпечений електричним розпалом, завдяки якому даний котел безпечний у іспользованіі.Fabula - використовується як для опаленні, так і для нагрівання води. Додаткова перевага моделі - вбудований водонагрівач, що робить прилад більш компактним.Maxima - один з найбільших котлів Беретти. Оснащений двома чавунними теплообмінниками, завдяки яким досягається потужність в 279 кВт.Перед вибором котла необхідно враховувати всі переваги і недоліки. Але не варто забувати про основний принцип вибору нагрівального приладу: потужність котла опалення розраховується за формулою - 0,1 кВт на 1м2.