Як відновити вилучену гру. Як встановити гру на комп'ютері.

Відновлення видаленої гри на комп'ютері, що працює під управлінням OC Windows, підпорядковується загальним принципам відновлення видалених файлів. У деяких випадках можна обійтися вбудованими засобами системи, в інших потрібно використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Перевірте вміст кошика. Можливо, що віддалена гра знаходиться саме там. У цьому випадку викличте контекстне меню знайденого файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Відновити».
2
Спробуйте відновити потрібний файл з архіву. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система й обслуговування» і розгорніть вузол «Архівація та відновлення». Скористайтеся командою «Відновити мої файли» і виконайте рекомендації майстра.
3
Поверніться до головного меню «Пуск», щоб скористатися альтернативним методом відновлення видаленої гри, і перейдіть в пункт «Комп'ютер». Визначте папку, де зберігалася потрібна гра, і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Відновити колишню версію» і знайдіть потрібний рядок в списку,. Розкрийте знайдений елемент подвійним кліком миші і перетягніть підлягає відновленню файл на робочий стіл комп'ютера.
4
Якщо всі перераховані вище дії не допомогли, завантажте і встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Recuva, призначене для полегшення і автоматизації процесу відновлення видалених файлів. Запустіть програму і скористайтеся командою «Аналіз» в головному вікні програми. Ця дія призведе до сканування диска, обраного в розташованій поруч із кнопкою рядку. Дочекайтеся завершення процесу і знайдіть потрібну гру в каталозі діалогового вікна. Зверніть увагу на те, що крім імені файлу, програма Recuva також відображає повний шлях до місця збереження файлу, розмір, дату змін і ймовірність відновлення. Виділіть потрібний файл і натисніть кнопку «Відновити». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так» у віконці запиту системи, і почекайте завершення процесу.