Як авторизуватися в скайпі. в skype НЕ авторізуетесь.

З кожним днем Skype набуває все більшої популярності. Подібне розташування користувачів програма заслужила по праву: зручна, проста, функціональна в роботі, вона дозволяє здійснювати дзвінки в будь-які міста і країни і при цьому бачити свого співрозмовника. Одним з переваг використання Skype є його безкоштовність, що робить його доступним для всіх бажаючих.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - можливість виходу в інтернет;
  • - програма Skype;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Для того щоб отримати можливість зручного спілкування, встановіть на свій комп'ютер програму Skype. Її можна завантажити на офіційному сайті розробника. Після установки на комп'ютер запустіть програму і створіть свій обліковий запис. Для цього правою кнопкою миші (або подвійним клацанням лівою) клікніть по ярлику Skype, у вікні, уважно вивчіть всі рекомендації та дотримуйтеся порад майстра.
2
Клікнувши по ярлику програми, запустіть Скайп. На невеликому екрані, якій з'явиться на робочому столі, під рядком «Логін Skype» знайдіть посилання «У тебе немає логіна?" І перейдіть на наступну сторінку. Тут вам потрібно буде виконати процедуру реєстрації нового користувача, тобто вас.
3
Для цього введіть у відповідні поля необхідні дані. У першому рядку вкажіть своє повне ім'я. В поле праворуч - логін, використовуваний для входу в Skype. Для цього використовуйте будь-яке поєднання букв і цифр довжиною від 6 до 32 символів. Придумайте пароль - він повинен бути не менше шести і не більше двадцяти знаків - впишіть його у відповідне поле. Продублюйте його в сусідній рядку.
4
Потім вкажіть адресу своєї електронної пошти і повторіть його ще раз. Після того як всі дані будуть введені, познайомтеся з умовами ліцензійної угоди користувача, умовами обслуговування і положенням про конфіденційність Skype, клацнувши відповідне посилання внизу сторінки.
5
Якщо ви бажаєте бути в курсі всіх новин сервісу, поставте позначку у вікні поруч з написом «Так, я хочу отримувати розсилки з новинами та спеціальними пропозиціями від Skype», після чого натисніть кнопку «Я згоден (-на). Створити обліковий запис ». Якщо ви передумаєте реєструватися в Skype, клікніть «Скасувати».
6
При переході до створення облікового запису дочекайтеся закінчення перевірки логіна. Якщо таке ім'я вже зареєстровано в системі, вам буде запропоновано змінити його або вибрати із запропонованих варіантів. Потім натисніть кнопку «Створити обліковий запис».
7
Ви опинитеся на сторінці налаштування досьє користувача. Заповніть всі поля. Інформація в них дозволить вашим друзям знайти вас в програмі. Вкажіть місце свого проживання - країну і місто, дату народження. Заповнення полів цією інформацією необов'язково. При бажанні можете ввести номер свого телефону, він буде доступний тільки абонентам зі списку ваших контактів і дозволить здійснювати вам дзвінки, навіть коли ви не будете в Skype.
8
Натисніть «ОК» і перейдіть в вітальне вікно, де зможете отримати інформацію про те, як дзвонити за допомогою Skype, налаштувати звук, здійснювати пошук друзів та додавати їх в свої контакти. На цьому процедура авторизації на сайті завершена, і ви можете починати спілкування.