Як вибрати масажер.

Масажери дозволяють зняти напругу в м'язах, полегшити біль, підвищити тонус організму. Щоб отримати помітний ефект від масажу, необхідно проводити його регулярно. Можна підібрати корисний апарат для оздоровлення в домашніх умовах, якщо вивчити різновиди масажерів та їх вплив на людину.
Інструкція
1
Оберіть спосіб массажаВ залежності від впливу на ту чи іншу частину тіла можна виділити кілька видів масажерів: для спини, шиї, обличчя, ніг і універсальні. Проконсультуйтеся з лікарем про необхідність придбання апарату. Оскільки вони відрізняються між собою за фізіологічному впливу на організм, обговоріть характер впливу на конкретні ділянки тіла. Наприклад, до проблемних зон можна торкатися точково, роликами, застосовувати інфрачервоне випромінювання або тиск повітря.
2
Оберіть масажер для ногНа стопах розташована безліч рефлекторних зон, при стимуляції яких можна впливати на самопочуття. Масаж ніг роблять не тільки лікувальну дію, але і знімає втому після трудового дня, розслабляючи напружені м'язи. Якщо ви за характером роботи змушені цілий день проводити стоячи, підберіть модель, що дозволяє робити точковий масаж по типу пальцевого тиску на всіх ділянках ноги: підошовній, внутрішньої і зовнішньої. Зверніть увагу і на гідромасажні апарати - вони дозволяють проводити лікувальні, очищають і тонізуючі процедури, поєднуючи дію гарячої води, вібрації рельєфу дна і бульбашкового ефекту.
3
Підберіть масажер для ліцаЕті прилади мають губки і насадки для масажу шкіри і очищення її від ороговілих клітин. Зупиніть свою увагу на моделі, в комплект якої входять і присоски для очищення пір, масажні валики і набір щіток. Важливою якістю такого апарату є можливість застосування його в будь-яких умовах. Якщо ви потребуєте використанні масажера на природі або в далекій дорозі, підберіть автономну модель на акумуляторі або батарейках.
4
Оберіть універсальний массажерОсобенность цього приладу полягає в тому, що він може впливати на різні частини тіла завдяки кільком насадкам. Вони використовуються для масажу голови, м'язів тіла і точкового стимулювання рефлекторних зон. Так, насадка для м'язів здатна глибоко розминати тканини, знімаючи напругу, а роликовая покращує кровообіг. Виберіть прилад, оснащений функцією інфрачервоного випромінювання. Поєднання масажу роликового насадкою і прогріву благотворно впливає на всі процеси в організмі і ефективно при боротьбі з целюлітом. Якщо ви хочете активізувати біологічні точки на тілі, скористайтеся пристосуванням для точкового масажу - воно імітує рухи пальців.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на вагу масажера. Візьміть його в руки і зробіть характерні рухи. Переконайтеся, що прилад зручний в обігу і легкий.
Корисна порада
Вибираючи масажер для ніг, зверніть увагу на відповідність розміру вашої стопи розміром апарату.