Як в Фотошопі зробити відображення у воді.

Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє додавати реалістичні ефекти до зображень, отриманим в результаті фотозйомки справжніх об'єктів. Іноді основу для подібних ефектів отримують шляхом обробки натуральних знімків. А іноді і натуральні ефекти можуть бути отримані шляхом чистого синтезу. Наприклад, зробити відображення в воді можна практично на основі будь-якої фотографії.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, на яке потрібно додати відображення в воді. Дізнайтеся його розмір. Виберіть у меню пункти Image і "Image Size ..." або натисніть Ctrl + Alt + I. Запам'ятайте значення ширини і висоти, наведені в полях Width і Height відповідно.
2
Перетворіть фоновий шар в основний. У меню виберіть Layer, New, "Layer From Background ...". Виберіть пункт None в списку Color діалогу New Layer. Натисніть OK.
3
Перейдіть до створення зображення текстури води. Натисніть Ctrl + N або виберіть пункти File і "New ..." головного меню. У діалозі New в поля Width і Height введіть значення, в кілька разів більші ніж ті, які були отримані в першому кроці. Натисніть OK.
4
Заповніть всю поверхню нового документа чорно-білим шумом. Встановіть сірий (# 808080) колір переднього плану. Використовуючи Paint Bucket Tool, залийте ним все зображення. У меню виберіть Filter, Noise, "Add Noise ...". У діалозі Add Noise активуйте опції Uniform і Monochromatic. Значення Amount встановіть в 75%.
5
Обробіть зображення фільтром Bas Relief. Виберіть пункт з аналогічною назвою в розділі Sketch меню Filter. Параметр Detail встановіть в значення 10-13, параметр Smoothness - в значення 3. У списку Light виберіть Bottom. Натисніть OK.
6
Застосуйте до зображення розмивання рухом. Виберіть пункти меню Filter, Blur, "Motion Blur ...". Параметр Angle встановіть в значення, відповідне бажаного куту нахилу хвиль води відносно горизонту. Параметр Distance підберіть. Для зображень середнього розміру підійдуть значення 50-100. Натисніть OK.
7
Застосуйте до зображення перспективну деформацію. Виберіть у меню пункти Edit, Transform, Perspective. Натисніть і утримуйте Shift. Верхні кути рамки посуньте, а нижні - розсуньте. Здійсніть перетворення. Клацніть по будь-якій кнопці панелі інструментів. Натисніть Apply у вікні повідомлення.
8
Проведіть кадрування зображення хвиль. Використовуйте Crop Tool. Розміри результуючої області не повинні бути менше розмірів оброблюваного зображення, отриманих в першому кроці.
9
Зробіть зображення придатним до використання «розумними» фільтрами. У меню виберіть пункти Filter і Convert for Smart Filters. Натисніть OK у вікні запиту.
10
Збережіть отримане зображення як документ Photoshop. Натисніть Ctrl + S або виберіть пункт Save в меню File. У списку Format діалогу збереження виберіть пункт Photoshop (* .PSD; * .PDD). Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».
11
Поверніться до обробки вихідного зображення. Збільште розмір полотна в два рази по вертикалі. Натисніть Ctrl + Alt + C або виберіть Image і "Canvas Size ..." в меню. Збільште значення в поле Height в два рази. Натисніть на ліву верхню кнопку групи Anchor. Натисніть кнопку OK.
12
Створіть відбитий по вертикалі варіант поточного зображення. У меню виберіть Layer, "Duplicate Layer ...". Натисніть OK в діалозі. У меню виберіть Edit, Transform, Flip Vertical. Активуйте інструмент Move Tool. Перемістіть « відображення » вниз так, щоб його верхній край зістикувався з нижнім краєм вихідного зображення. Якщо необхідно, додайте лінійну перспективну деформацію відображенню. Виберіть у меню Edit, Transform, Scale. Тягніть за нижній край рамки вгору до моменту досягнення потрібного розміру картинки. Клацніть двічі всередині рамки для застосування змін.
13
Додайте в відображення хвилі. У меню виберіть Filter, Distort, "Glass ...". У діалозі налаштування фільтра клікніть по кнопці, розташованій поруч зі списком Texture. В меню оберіть пункт "Load Texture ...". Вкажіть файл, збережений на десятому кроці. Параметри Distortion, Smoothness, Scaling встановіть в значення 10, 3 і 100% відповідно. Натисніть OK.
14
Розмийте зображення відображення. У меню виберіть Filter, Blur, "Gaussian Blur ...". В відображення діалогу підберіть значення параметра Radius. Активуйте опцію Preview і орієнтуйтеся на зображення в панелі попереднього перегляду. Натисніть кнопку OK.
15
З'єднайте шари. У меню виберіть пункти Layer, Merge Down. Здійсніть кадрування результуючого зображення, якщо це необхідно. Збережіть його у файл, натиснувши клавіші Ctrl + Shift + S.