Як повернути icq номер.

В даний час в мережі почастішали випадки крадіжки номерів icq. Деякі вважають, що після втрати доступу до даного сервісу відновити його неможливо. Насправді повернути свій номер icq можна за допомогою декількох способів.
Інструкція
1
Відновіть доступ через свою поштову скриньку. Навіть якщо хто-небудь заволодів вашими даними для входу в icq, це ще не говорить про те, що зловмисник зламав ваш e-mail, до якого прив'язана ваша обліковий запис. В першу чергу, зіткнувшись з крадіжкою номера icq, спробуйте увійти в свою пошту і поміняйте пароль до неї.
2
Відновіть доступ. Для цього відкрийте програму через меню «Пуск» або натиснувши на значок, розташований на робочому столі комп'ютера. В формі, що з'явилася для авторизації в поле e-mail введіть адресу своєї електронної пошти, до якого прив'язаний аккаунт. Нижче введіть свій старий пароль. Якщо увійти в обліковий запис вам не вдасться, пройдіть по посиланню відновлення доступу до icq.
3
У формі, у відповідному полі вкажіть адресу електронної пошти, який ви вводили на етапі реєстрації користувача. Далі натисніть кнопку «Відновити». Швидше за все, системою вам буде запропоновано відповісти на деякі питання для відновлення пароля. Наприклад, відповідь на контрольне запитання, який ви вказували при реєстрації аккаунта. Після цього вам на електронну адресу надійде лист або з новим паролем для входу в систему, або з зазначенням посилання, по якій вам необхідно пройти. Якщо лист в папці "Вхідні" відсутній, уважно перевірте папку «Спам» - іноді воно потрапляє туди.
4
При переході за посиланням відкриється форма, в якій введіть новий пароль. При його призначенні вказуйте не тільки цифри, але і букви у верхньому і нижньому регістрі, наприклад: U8bFkOL6. Зловмисникам буде дуже важко заволодіти подібним паролем. Запишіть новий пароль в місце, недоступне для третіх осіб, або запам'ятайте його.
5
Іноді після цих маніпуляцій на пошту може прийти лист, в якому необхідно пройти за посиланням в цілях підтвердження нового пароля.
6
Тепер ви можете ввести нові дані і увійти в систему icq.
Дані, необхідні для авторизації в системі ICQ, - це UIN (ваш особистий ідентифікаційний номер) і пароль до нього. Перший ніяк відновити не можна. Якщо ви втратите його, то доведеться реєструвати новий номер. А от з паролем такої проблеми немає: його можна відновити в будь-який час.
Інструкція
1
При втраті пароля зверніться на офіційний сайт ICQ - http://www.icq.com/ru. Там ви зможете знайти спеціальний розділ, він називається - «Відновлення пароля». Розташовується даний розділ в самому низу головної сторінки сайту. Клікніть на назву, і ви побачите два поля. В одне з них введіть номер вашого мобільного телефону або адресу електронної пошти. Туди вирушить лист з інструкцією. Вона допоможе вам встановити новий пароль. Тепер докладніше про друге поле: у ньому необхідно вказати код підтвердження з картинки, що знаходиться поруч.
2
Як вже було сказано, сам UIN відновити ніяк не можна. І якщо ви не можете його згадати, то доведеться реєструвати новий номер. Для цього також необхідно зайти на сайт http://www.icq.com/ru. Зверніть увагу, що потрібна вам посилання «Реєстрація в ICQ» знаходиться в правому верхньому кутку сторінки. Після переходу за посиланням на екрані з'явиться анкета. При заповненні вкажіть вами ім'я та прізвище, дату народження, стать, електронний ящик. Крім того, придумайте якомога більш важкий пароль для авторизації в системі (це забезпечить безпеку ваших даних). Перед тим як завершити процедуру реєстрації, введіть в порожнє поле код з картинки. У разі, якщо у вас виникнуть проблеми з реєстрацією нового профілю, напишіть в службу підтримки сайту або на форум.
3
Запишіть абикуди отримані дані (UIN і пароль до нього). Завдяки цьому ви зможете уникнути повторення даної ситуації.
Корисна порада
Не маючи необхідних даних ICQ, ви все одно зможете поспілкуватися в цій системі. Справа в тому, що на вже зазначеному сайті існує розділ під назвою «Чат». Там ви без обмежень можете спілкуватися на ту тему, на яку побажаєте: розроблено безліч чат-кімнат, які розділені за інтересами. І напевно, щось у вас вийде знайти і для себе.