Як зробити Смішарики. Як зшити Смішарики кроша відео.

Герої популярного мультфільму "Смішарики" дуже подобаються всім дітям. Малюки і старші хлопці люблять не тільки дивитися полюбився мультик, але і грати в іграшки-смішарики. Кроша, Бараша, Нюшу та інших персонажів можна зробити самостійно. Зшити смішариків не складно, адже вони круглі. Розглянемо процес виготовлення на прикладі Кроша.
Вам знадобиться
  • 30 см блакитної тканини або хутра, трохи рожевої тканини для носа, чорної - для очей і брів, білої - для зубів і хвоста, циркуль або блюдце, ножиці, голка, синтепон, швейна машинка.
Інструкція
1
Насамперед треба підготувати викрійку. Зробіть за допомогою циркуля коло на тканини. Якщо ні циркуля, можна просто обвести по контуру блюдце або тарілку діаметром близько 20 см. Виріжемо коло і складіть його навпіл. Ви отримаєте діаметр. Ще раз складіть коло - це радіус. Потрібно знайти його середину. З неї прокреслите паралельно діаметру лінію. В точках її перетину з колом відзначте відрізок довжиною, яка становить половину радіуса. Потім прокреслите криві лінії, що з'єднують обидві ці точки з серединою кола і точкою, в якій перетинаються коло і перпендикулярний першому другий діаметр. Таким чином ви зробите пелюстка. Всього їх потрібно зробити 6 штук.
2
Тепер треба скроїти підошви і лапки. Їх довжина повинна бути дорівнює радіусу кола. Далі - черга вушок. Їх довжина відповідає діаметру. Коли ці деталі готові, можна кроїти верхню частину ніжок. Для цього слід додати півтора сантиметра до викрійці підошов по контуру. Потім все зайве забереться в виточки. Пам'ятайте, що вушок, ніжок, лапок і підошов повинно бути по 2. А ось хвіст - один. Його потрібно кроїти як квіточка з 5 пелюстками з кола, діаметр якого дорівнює радіусу.
3
Тепер можна зшивати Кроша. Спочатку треба зшити 3 пелюстки. Потім слід намалювати вічка і ніс, зубки і брови. Можна ці деталі скроїти і зшити. а потім пристрочити до головного пелюстці на заздалегідь розмічені місця. Потім треба набити синтепоном і пришити хвіст і зшити 3 залишилися пелюстки.
4
Після цього приходить черга ніжок і підошов. Їх також потрібно зшити, вивернути, набити синтепоном. Потім те ж саме треба зробити з вушками і лапками. Потім лапки і вушка слід зшити між пелюстками і зшити пелюстки. Не забудьте залишити маленький отвір для того, щоб набити іграшку синтепоном. Після цього дірочку треба зашити і пришити ніжки. Ваша іграшка готова. За таким же принципом можна виготовити решти смішариків.
Зверніть увагу
Не забувайте робити припуски для швів.