Як повернути панель вкладок. Як повернути рядок панелі управління.

Зникнення панелі вкладок в різних браузерах може викликатися декількома причинами. Проте, ця проблема вирішується штатними засобами самих програм без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Панель вкладок у всіх браузерах служить для відображення відкритих інтернет-сторінок як вкладок і містить кнопки, що дозволяють користувачеві здійснювати управління вкладками.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми", щоб повернути панель вкладок браузера Opera. Запустіть додаток Opera і розкрийте головне меню програми, натиснувши на значок з логотипом браузера у верхній сервісної панелі. Вкажіть пункт «Оформлення» і застосуєте прапорець в рядку «Панель вкладок ». Змініть бажані параметри відображення цього інструменту і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Перейдіть в пункт «Налаштування» головного меню Opera і виберіть закладку «Розширені» в діалоговому вікні. Натисніть кнопку «Налаштування вкладок » і зніміть прапорець в рядку «Дозволити вікна без вкладок » наступного діалогового вікна. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Запустіть браузер Mozilla Firefox і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт "Налаштування" і виберіть закладку «Вкладки» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Завжди відображати панель вкладок " і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
5
Відкрийте браузер Internet Explorer і розкрийте меню «Сервис» верхній сервісної панелі вікна браузера. Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна, Натисніть кнопку «Параметри» і застосуєте прапорець в рядку «Налаштування огляду з вкладками». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і перезапустіть інтернет-оглядач для їх застосування.
6
Зверніть увагу на можливість відображення панелі вкладок в окремому рядку. Для цього викличте контекстне меню панелі кліком правої кнопки миші на порожньому просторі і вкажіть команду «Показувати вкладки в окремому рядку».