Як відрегулювати машинку для стрижки волосся. Як стригти волосся машинкою себе.

Машинки для стрижки дозволяють доглядати в домашніх умовах за короткими волоссям. Завдяки тому, що в комплекті поставляється кілька різних насадок, довжину підстригати волосся розрахувати можна до міліметра. Однак щоб у роботі машинки для стрижки волосся не спостерігалося «сюрпризів», її потрібно регулювати.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся із супровідною інструкцією. Як правило, в цій технічній документації даються практичні рекомендації, пов'язані з безпечною і справною роботою пристрою.
2
Всі операції, пов'язані з регулюванням машинки для стрижки волосся, виконуйте тільки після того, як переконаєтеся особисто, що пристрій знеструмлено. Якщо машинка для стрижки працює на акумуляторних батареях, витягніть їх до того, як приступити до регулювальним робіт.
3
Регулюють в машинках для стрижки леза, а також напруга. Звичайно, різні моделі перукарень пристроїв володіють деякими особливостями, але принцип налаштування цих компонентів практично однаковий.
4
Щоб відрегулювати леза, перевірте для початку їх місце розташування. Верхнє лезо має розташовуватися від 0,8 до 1,6 мм по відношенню до нижнього. Якщо потрібно додаткове регулювання цього елемента, звільніть болт, який утримує нижнє лезо, і відрегулюйте його місце розташування.
5
Для регулювання напруги поверніть ручку-регулятор проти годинникової стрілки (повертайте до появи легкого опору). Ні в якому разі не слід крутити регулятор через силу.
6
Якщо леза забруднилися або на них скупчилися дрібні волоски, ні в якому разі не опускайте машинку для стрижки в воду. У наборі з цим перукарським приладом поставляються м'яка щітка, за допомогою якої можна якісно очистити леза.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не користуєтеся машинкою для стрижки у разі виникнення неполадок у роботі цього пристрою або після його падіння.
Корисна порада
Протягом певного часу після покупки машинки цей пристрій знаходиться на гарантійному обслуговуванні, тому будь-яка операція (підкручування, розкручування і т.д.) повинна здійснюватися в техвідділу.