Як знайти id телефону.

Ідентифікаційний номер телефону - це IMEI, International Mobile Equipment Identifier, або міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання. Цей номер потрібно для визначення апарату при підключенні до мережі оператора.
Інструкція
1
Найпростішим способом визначення IMEI мобільного телефону є набір * # 06 # на клавіатурі апарата. Ця дія викликає відображення п'ятнадцяти цифр на екрані пристрою. Зверніть увагу на те, що для деяких моделей телефонів Sony Ericsson це буде семнадцатізначная цифра, в якій сам IMEI - це, як і раніше, п'ятнадцять цифр, а останні дві являють собою версію прошивки телефону . Форма відображення ідентифікатора може відрізнятися в різних моделях апаратів. Це може бути суцільна рядок або окремі групи цифр, розділені різними знаками.
2
IMEI складається з чотирьох цифрових груп: - шестизначний Type Approval Code, або TAC, що включає в себе код типу зразка, код країни та код моделі апарата; - двозначний Final Assembly Code, або FAC, що є кодом країни збірки телефону ; - шестизначний Serial Nimber, або SNR, що представляє серійний номер мобільного пристрою; - однозначний Spare, або SP, який виступає в ролі додаткового ідентифікатора.
3
Іншим способом визначення IMEI свого телефону може послужити уважне вивчення пакувальної коробки апарату. Ідентифікаційний номер зазвичай вказується під штрих-кодом. Ще один метод - вийняти акумулятор телефону і знайти IMEI свого телефону на корпусі під нею.
4
Скористайтеся Java-кодом для визначення ідентифікатора телефону : - System.getProperty ("phone.imei") System.getProperty ("com.nokia.IMEI") System.getProperty ("com .nokia.mid.imei ") - для телефонів Nokia; - System.getProperty (" com.sonyericsson.imei ") - для телефонів Sony Ericsson; - System.getProperty (" com.samsung.imei ") - для телефонів Samsung; - System.getProperty ("com.siemens.imei") - для телефонів Samsung; - System.getProperty ("IMEI") System.getProperty ("com.motorola.IMEI") - для телефонів Motorola.
В інтернеті можна знайти не тільки корисну інформацію та розважальні ресурси. У вільному доступі також є і телефонні довідники великих міст Росії. Все, що потрібно вам, щоб знайти потрібний телефон жителя міста Москви - це ім'я, прізвище жителя і зразковий адреса його проживання.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.nomer.org/moskva/і знайдіть поля для введення даних. Як правило, вони розміщуються у верхній частині сторінки. Заповніть поля «Прізвище», «Ім'я» і «По батькові» (останнє можна опустити, якщо вам воно невідоме).
2
Натисніть на кнопку «Знайти» і на сторінці з'явиться список зареєстрованих у довіднику людей з таким прізвищем і ім'ям. Знайдіть потрібну людину за адресою, вказаною в таблиці. Варто звернути увагу, що в базі може перебувати велика кількість людей з різними прізвищами та іменами. У такому випадку вам доведеться вказувати додаткові дані, щоб список пошуку значно скоротився.
3
Якщо у вас є номер стільникового телефону, але ви не знаєте, який код оператора використовується в Москві , ви можете скористатися довідковою службою оператора. Так, для оператора МТС потрібно набрати номер 0890 зі стільникового телефону або 766-0166 з міського. Для оператора Білайн - міські номер а довідкової служби 258-8888 або 974-8888 і короткий номер 0611.
4
Для оператора Мегафон довідкові номер а міській мережі - 502-5500 або 507-7777, а короткий номер 500. Для стільникового оператора SKYLINK в довідкову службу можна зателефонувати по номер у 744-44-44, або набрати короткий номер 0000.
5
Ви можете також знайти в інтернеті бази стільникових телефонів, однак, найчастіше дана інформація буде злегка застарілою. Не варто завантажувати файли з неперевірених сайтів без ефективної антивірусної програми в операційній системі. На даний момент часу також існують довідники номер ов телефонів, в основному стаціонарних. Такі журнали продаються в книжкових магазинах. Проте варто відзначити, що деяка інформація може бути некоректною, оскільки з часом номер а у людей змінюються.
6
У місті також існують спеціальні довідкові служби, які вам підкажуть номер тієї чи іншої людини, організації, служби. Як правило, номер а довідкових служб знайти не важко. Намагайтеся зберігати важливі контакти не тільки в пам'яті телефону, а й в записаному варіанті.