Як на ноутбуці зробити висновок на зовнішній дисплей. Як перевернути монітор.

Багато володарі ноутбуків використовують це переносний пристрій в якості основного комп'ютера. Але якщо хочеться подивитися відео, набагато комфортніше використовувати великий екран, наприклад, сучасний телевізор з великою діагоналлю. Щоб на ноутбуці зробити висновок на зовнішній дисплей , вам потрібно мати відповідний з'єднувальний кабель і внести невелику зміну в установки операційної системи.
Вам знадобиться
  • - з'єднувальний кабель (HDMI або VGA).
Інструкція
1
Визначте, який кабель для передачі сигналу від ноутбука до екрану вам знадобиться. Залежно від того, наскільки нова у вас техніка, можуть бути різні варіанти виходів на ноутбуці . На лептопах останніх двох років використовується HDMI-інтерфейс. Цей же спосіб передачі сигналу підтримують плоскі телевізори і багато монітори великого розміру. Ви легко впізнати його по напису HDMI і формі, схожій на звичайний роз'єм для флешок. Відмінність полягає в ширині гнізда для кабелю і кількості контактів.
2
Якщо на ноутбуці і зовнішньому дисплеї є цей інтерфейс, знайдіть відповідний кабель. Він часто зустрічається в комплекті поставки телевізора. Або ви можете його купити в будь-якому магазині комп'ютерної та побутової електроніки. У разі, коли на одному з пристроїв немає HDMI, варто перевірити інший популярний роз'єм - VGA. Він виглядає як синя майданчик з двома рядами отворів, іноді з боків є місце для притискних гвинтів. Знову звірте, щоб не тільки на ноутбуці , але і на дисплеї був однаковий інтерфейс. Після цього придбайте VGA-кабель з роз'ємами «тато-тато», тобто голками контактів на обох кінцях.
3
Підключіть ноутбук до зовнішнього дисплею. Для цього з'єднайте кабелем VGA або HDMI гнізда ваших пристроїв. Робити це потрібно при відключеному електроживленні. Це стосується і ноутбука, і екрану. Після перевірки надійності контакту коннектора і гнізда можете включати техніку в мережу.
4
Налаштуйте додатковий висновок зображення на ноутбуці . Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці робочого столу і виберіть пункт «Властивості» для Windows XP. Потім виділіть закладку «Параметри» і побачите меню настройки висновок а картинки. Для Windows 7 або Vista потрібно натиснути кнопку «Пуск», відкрити меню «Панель управління» і перейти по посиланню «Оформлення та персоналізація».
5
Потім натисніть на меню «Екран», підпункт «Налаштування параметрів екрану» або «Підключення до зовнішнього дисплею». Активуйте кнопку «Знайти», якщо система не висновок ит схематичне зображення другого екрану. Після цього виберіть режим роботи: дублювання однакового зображення на обидва дисплея або роботу тільки з зовнішнім дисплеєм.
6
Після вибору режиму з'явиться повідомлення "Зберегти використовуваний режим роботи екрану?». Підтвердіть своє рішення і натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно настройки.