Як записати папки з файлами на диск.

Незважаючи на поширення накопичувачів на флеш-пам'яті і постійне зниження цін на цей вид пристроїв для зберігання інформації, диски поки залишаються популярним способом зберегти важливі дані. Якщо потрібно поділитися інформацією з будь-ким, то DVD-диск - недорогий, місткий і зручний у використанні носій. При цьому записати папки з файлами на диск можна без додаткових програм.
Інструкція
1
Перевірте, щоб на системному диску було достатньо вільного місця. Відкрийте подвійним клацанням папку «Мій комп'ютер». Ви побачите список логічних дисків вашого комп'ютера, наприклад, «Диск С:», «Диск D:» і так далі. Клацніть правою кнопкою по іконі диска С: і виберіть пункт «Властивості». Відкриється вікно з діаграмою заповнювання розділу.
2
Знайдіть рядок «Вільно:» і навпаки ви побачите напис виду «7 Гб». Цифри можуть бути різні, головне, щоб число було більше 5 гігабайт. Якщо у вас менше вільного місця, спробуйте видалити непотрібні дані і перевірте знову. Це необхідно для того, щоб операційна система могла скопіювати і підготувати ваші папки з файлами , призначені до запису. Якщо вільного місця буде менше 5 гігабайт, це призведе до неможливості записати дані.
3
Вставте чистий записуваний диск в пристрій читання і запису. Диски бувають сесіями запису. Якщо ваш диск підтримує перезапис, система запропонує очистити його, тобто відформатувати.
4
Відкрийте папку з даними, які ви хочете записати. Виділіть покажчиком миші папки з файлами . Якщо їх багато, зручно виділити рамкою потрібні каталоги. Інший спосіб виділення різних папок - натиснути кнопку Ctrl і клацати лівою кнопкою миші на потрібних каталогах с файлами .
5
Коли виділіть всі дані, знайдіть у верхньому рядку вікна напис «Записати на оптичний диск» і натисніть її. Цей спосіб відноситься до сучасних операційним системам, таким як Windows Vista і 7.
6
В старішої Windows XP просто клацніть правою кнопкою на одній з виділених папок і виберіть пункт «Відправити», підменю «Дисковод E:». Замість літери «Е:" у вас може бути інша буква, відповідна вашому дисководу. Зачекайте кілька секунд або хвилин, поки дані копіюються на системний диск. Після цього в правому кутку екрану, біля годинника, з'явиться повідомлення про те, що є підготовлені до запису папки з файлами .
7
Клацніть лівою кнопкою миші по повідомленню. Відкриється вікно з переліком підготовленої інформації. Знайдіть кнопку «Запис на компакт-диск" і клацніть по ній лівою кнопкою миші. Якщо встановлений відповідний записуваний порожній диск, відкриється майстер, в якому потрібно натискати кнопку «Далі». Після роботи майстра розпочнеться запис даних. Якщо диск невідповідний, буде виведено повідомлення про це і пропозиція вставити інший диск.
8
Дочекайтеся закінчення запису і не переривайте роботу програми, інакше диск буде зіпсований. Після запису перевірте читаність даних. Для цього спробуйте відкрити одну з папок або якийсь із файлів з диска.