Як можна красиво нафарбувати нігті. нафарбувати красиво нігті в домашніх умовах.

Зробити гарний манікюр можна і самостійно в домашніх умовах. Для цього потрібно приготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Трохи практики і самостійно виконаний манікюр буде не гірше професійного.
Вам знадобиться
 • - лак-основа;
 • - кольорові лаки;
 • - голки, пензлики різної товщини або гелієві ручки;
 • - стрази;
 • - блискітки;
 • - кольоровий пісок;
 • - закріплювач лаку.
Інструкція
1
Підберіть кольори засобів для фарбування нігтів. Для контрастного зображення підійдуть яскраві лаки, для повсякденного стилю візьміть більш спокійні кольори. Тепер вам необхідно вибрати інструмент, за допомогою якого ви і будете наносити малюнки на нігті . Це може бути кисть, голка, гелієва ручка або зубочистка.
2
Голкою візерунки виводяться по рідкому лаку. Візьміть інструменти різної товщини. Для маленьких деталей підійде голка тонший, а для великих - з товстим кінчиком. Нанесіть на ніготь основний лак, не чекайте, коли він висохне. Зверху капніть засіб іншого кольору. Швидко почніть виводити візерунки, не відривайте голку від нігтя, ваші рухи повинні бути легкими.
3
Намагайтеся завершити малюнок до того, як лак висохне. Коли зображення буде готове, дайте йому просохнути. Щоб лак тримався якомога довше, покрийте орнамент зверху закрепителем. Це засіб потрібно використовувати завжди після завершення манікюру.
4
Пензлем процедуру нанесення малюнка виконують трохи по-іншому. Пофарбуйте нігті основним лаком, дочекайтеся його просихання. Засіб для малювання підійде тільки насиченого кольору і негусте. Його має бути добре видно, щоб не проводити одну і ту ж лінію кілька разів. Для контурів зображення беріть тонку кисть, а обриси і блискітки нанесіть більш широким пензлем. Щоб змішати кольору, малюйте на неподсохшем лаку.
5
Дуже зручно виконувати малюнок гелієвими ручками. Виберіть інструменти з металевим блиском - такий гель гущі, що значно полегшить роботу. Пофарбуйте нігті лаком-основою і залиште його сохнути. Тепер можете виводити потрібні візерунки, дочекайтеся, поки гель повністю не висохне.
6
Красиво зморяться нігті з мікроблесткамі або кольоровим піском. Нанесіть основний лак, не чекайте його висихання. Намочіть кисть або голку в воді і опустіть в баночку з кольоровим піском. Нанесіть приліпилися кульки на невисохлий лак. Мікроблесткі просто посипте на нігті .
Зробити ідеальний манікюр можна будинку , варто лише трохи потренуватися. Гарному результату не завадять якісні манікюрні приладдя та улюблений флакончик лаку для нігтів. Зробивши манікюр самостійно, ви заощадите трохи грошей і часу.
Вам знадобиться
 • -манікюрние приналежності
 • -рідина для зняття лаку
 • -лак
 • -ватние палички
 • -ємність з холодною водою
Інструкція
1
Обробіть нігті. Потримайте руки в соляному розчині, потім видаліть кутикулу і надайте форму нігтиками. Обов'язково зашліфуйте поверхню нігтьової пластини пилкою з найдрібнішим напиленням.
2
Перед тим як приступити до нанесення покриття ретельно збовтайте лак для нігтів. Не забудьте налити холодну воду в глибоку ємність. Покладіть в те місце, де будете фарбувати нігті, кілька ватних паличок і рідина для зняття лаку, це буде потрібно, якщо ви ненароком завдасте лак на шкіру.
3
Протріть оброблені нігті рідиною для зняття лаку і приступите до нанесення покриття. Починайте фарбувати нігті з мізинця, рухаючись до великого пальця. Якщо ви використовуєте яскравий лак, попередньо нанесіть безбарвний, так ви захистите нігтьову пластину від фарбування пігментом і пожовтіння. Нанесіть кілька шарів лаку, а зверху спеціальний закріплювач, який сприяє тривалому збереженню манікюру в первозданному вигляді.
4
Після нанесення лаку потримайте нігті в ємності з холодною водою. Подивіться, просох Чи лак. Якщо ні, потримайте руки ще в воді або посушите нігті феном потоком холодного повітря.
5
Видаліть надлишки лаку з шкіри навколо нігтів використовуючи ватяні палички змочені в рідині для зняття лаку. Після чого ще раз переконаєтеся, що нігті висохли і можете приступити до запланованих справах, адже ваші нігті заслуговують уваги.
Корисна порада
Не використовуйте лак з вичерпаним терміном придатності, щоб просушити його потрібно багато часу. А густі лаки розводите спеціальною рідиною, яку можна купити в місцях продажу лаків і манікюрних приналежностей.