Як намалювати багатоповерховий будинок. багатоповерхові будинки.

Щоб зобразити міську вулицю, звичайно ж, треба вміти намалювати багатоповерховий будинок . Однак багатоповерхівки в місті зустрічаються різні. Це може бути залізобетонна висотка, невеликий цегляний будинок з дахом або затишний триповерховий особняк.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби і пензлик;
  • - кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалюйте великий прямокутник. Усередині нього зобразите багато маленьких квадратів. Це будуть вікна. Розташуйте їх в строгому табличному порядку або намітьте в різних місцях ассиметрично.
2
Зверху, якщо це необхідно, домалює дах у вигляді трикутника або трапеції. Розфарбуйте будинок фарбами. Вікна зробіть блакитними, якщо ви малюєте день. В нічному місті виконайте їх жовтим кольором, немов у кімнатах запалили електричне світло.
3
Щоб надати будинок у обсяг, намалюйте спочатку прямокутник, який буде фаса будинок будівлі. Від трьох його кутів відкладіть в сторону і вгору три рівних паралельних відрізка. З'єднайте послідовно їх зовнішні кінці. Намалюйте вікна на бічній поверхні вийшла коробки.
4
Дах будинок а можна залишити плоскої або зробити у вигляді піраміди з чотирма гранями. На даху для повноти подібності намалюйте кілька телевізійних антен. Накресліть невелику вертикальну риску і проведіть від неї кілька вусів в різні боки. Ваша багатоповерхівка готова.
5
Багаторівневий багатоповерховий будинок намалювати складніше. Почніть з коробки основної будівлі. Потім прірісуйте зліва прямокутник поменше. Зробіть двосхилий дах високому корпусу і трикутну для маленького пристроя. Зобразіть круглі і прямокутні вікна, двері. Намалюйте квіти на підвіконнях, ліхтарі біля входу. Розфарбуйте малюнок.
Корисна порада
Можна розмістити на першому поверсі багатоповерхівки магазин чи аптеку. Для цього відокремте нижню частину основного прямокутника горизонтальній рисою. У центрі намалюйте квадрат, який буде зображувати двостулкові двері. Над дверима накресліть ще один вузький довгий прямокутник - це буде вивіска установи. З боків від дверей зробіть вікна. Нижню частину такого будинку розфарбуйте одним кольором, а верхні поверхи - іншим. Краще використовувати не контрастні, а близькі по відтінку фарби.