Як можна підробляти студентам.

Будучи студентом, ви напевно замислюєтеся про можливі способи підробітку. Без надбавки до стипендії буває складно задовольнити навіть свої мінімальні потреби. Звичайно, можуть допомогти батьки, але не у всіх є така можливість. Та й витрачати гроші, зароблені власною працею, набагато приємніше.
Інструкція
1
Заробляйте фрілансом. Знайдіть завдання, які ви можете виконувати віддалено. Зверніться для пошуку до інтернету. Якщо ви досить добре знаєте іноземну мову, можете займатися перекладами. Знаючи, як працювати з програмами обробки зображень, ви можете виконувати нескладні дизайнерські завдання. Залежно від ваших талантів і навичок, ви можете підробляти, наприклад, програмістом, журналістом або веб-дизайнером. Знайдіть ту сферу, в якій ви відмінно розбираєтеся, і працюйте за вільним графіком, без відриву від інституту чи університету.
2
Займіться пошуком роботи по вашій майбутньої спеціальності. У вас є шанс отримати місце асистента у фірмі, яка бере студентів на півставки. Таким чином, ви не тільки отримаєте заробіток, але і почнете свою кар'єру вже під час навчання. Такий старт дасть вам безліч переваг перед вашими однолітками, починаючи від початку трудового стажу і закінчуючи отриманням професійного досвіду.
3
Зверніть увагу на інші спеціальності, які не вимагають наявності досвіду роботи. Це такі професії, як кур'єр, офіціант, промоутер або бармен. Ви також можете отримати роботу оператора колл-центру, яка, крім матеріальних благ, може дати корисні навички, які знадобляться вам в подальшій кар'єрі і житті.
4
Шукайте роботу і в інших областях, які припускають можливість поєднання з навчанням. Наприклад, станьте таємним покупцем, глядачем на телешоу або членом масовки на зйомках фільму, мерчендайзером, маркетологом, якому потрібно порівнювати ціни на певний товар в кількох торгових точках, або членом фокус-групи. Також ви можете брати участь у проведенні анкетування населення та соціологічних опитувань.
5
Використовуйте свої знання та захоплення. Якщо ви добре розбираєтеся в комп'ютерах, можете надавати допомогу іншим людям у цьому питанні за невелику плату. Також ви можете займатися репетиторством, якщо сильні в якійсь області знань і вмієте грамотно піднести матеріал іншій людині. Вміє професійно поводитися з фотокамерою підійде робота весільного фотографа. Працювати вам доведеться, в основному, у вихідні, а оплачується ця послуга дуже непогано.
6
Додайте оголошення про пошук роботи в інтернеті і в спеціальних періодичних виданнях. Так у вас буде більше шансів знайти можливість заробити під час навчання.