Як знайти роботу офіс-менеджера. Як знайти роботу поштою.

Головна задача офіс-менеджера - стежити за правильною організацією і функціонуванням офісу. Представники цієї професії виконують функції виконавця і управлінця. Щоб стати офіс-менеджером, необхідно володіти такими особистісними якостями, як організаторські здібності, уважність, акуратність і відповідальність.
Інструкція
1
Переконайтеся, що володієте таким необхідним для роботи офіс-менеджером якістю, як висока ступінь організованості. Ви повинні будете скеровувати в потрібне русло не тільки свою роботу, а й стежити за чітким виконанням своїх обов'язків іншими співробітниками, наприклад, обслуговуючим персоналом і працівниками ресепшена. Також ви повинні володіти хорошими навичками комунікації, усної та письмової. У роботі вам може знадобитися стресостійкість та вміння вирішувати конфліктні ситуації.
2
Запишіться на курси офіс-менеджерів. Тут ви не тільки зможете навчитися основам цієї професії, а й підтягнете своє знання комп'ютерних програм. Деякі компанії-організатори курсів надають подальше працевлаштування. Це може стати для вас непоганим шансом отримати роботу.
3
Складіть резюме. Щоб воно виділялося серед анкет інших претендентів, вам потрібно додати в нього родзинку. Їй може стати вдало підкреслена ваша сильна сторона, факт з біографії або форма резюме. Пам'ятайте, що не варто розміщувати свідомо помилкову інформацію. Якщо якийсь факт говорить не на вашу користь, краще не зачіпати цю тему в анкеті зовсім. Для складання успішного резюме скористайтеся спеціальними сервісами чи послугами професіоналів в кадровій справі.
4
Визначтеся з джерелами, через які ви будете шукати роботу. Чим більше їх буде, тим краще. Нехай серед джерел будуть інтернет-сайти для пошуку роботи, відповідні періодичні видання. Розмістіть на них своє резюме. Обов'язково скажіть своїм друзям, знайомим, рідним, сусідам про те, що ви шукаєте роботу. Іноді цей канал може стати найвдалішим.
5
Вирушайте на співбесіду, якщо вас запросив роботодавець, який вас влаштовує. Не варто поспішати і бігти в першу компанію, яка зацікавиться вашою кандидатурою. Водночас, вам варто переглянути ваші запити й очікування, якщо ви довго не можете знайти місце. Можливо, або їх потрібно стримати, або збільшити кількість своїх навичок, які в майбутньому стануть в нагоді в роботі. Загалом, ваші вимоги повинні відповідати вашим можливостям.
6
Підготуйтеся до інтерв'ю. Краще заздалегідь дізнатися, хто буде його проводити, так як з співробітником відділу кадрів потрібно говорити дещо інакше, ніж безпосередньо зі своїм майбутнім керівником. Подумайте, які питання вам можуть задати, і як ви на них відповісте, щоб опинитися у виграшному становищі. Підберіть одяг, наприклад, діловий костюм.
7
Пройдіть співбесіду. Постарайтеся не хвилюватися. Зайві емоції можуть перешкодити вам сконцентруватися на питаннях або завданні, яке вам можуть запропонувати виконати прямо під час інтерв'ю. Своїми позою, жестами і словами ви повинні виражати повагу до інтерв'юера, одночасно не принижуючи свою роль.
8
Обмовите всі ваші деталі, перш ніж погоджуватися на пропозицію роботодавця. З'ясуйте умови та оплату вашої праці, подивіться на майбутнє робоче місце, уточніть, який соціальний пакет надається працівникам. Вивчіть трудовий договір.
Знайти і орендувати хороший офіс в Москві стає все складніше і складніше. Кількість бажаючих стати орендарями престижного і відносно недорогого офісу тільки зростає, розмір орендної плати - тим більше. Як знайти пристойний офіс за розумну ціну?
Інструкція
1
До оренди офісу в Москві коштує підходити якомога більш серйозно, адже офіс - це не просто місце, куди приходять на роботу співробітники. Від нього залежить імідж компанії. Москва славиться величезним ринком всіляких послуг і не менш величезними пробками на дорогах, тому клієнту буде дуже важливо, щоб ваш офіс розташовувався зручно. Зручно - не значить в самому центрі, проте чим ближче до Садовому кільцю, тим краще. Важливо, щоб до вашого офісу було зручно під'їхати і припаркуватися.
2
Важливо знайти офіс, в повній мірі відповідає потребам того бізнесу, який ви ведете. Розташування офісу туристичної компанії явно має відрізнятися від розташування офісу адвокатського бюро. За загальним правилом, якщо ваш бізнес передбачає прийом клієнтів-громадян (той де туризм, магазини, перукарні тощо), то краще вибирати приміщення на перших поверхах будинків. Їх буде краще видно і в них зручно відразу зайти з вулиці. Якщо клієнти до вас в основному приїжджають (бюро перекладів, юридичні компанії т.д.), то відмінний вибір для вас - бізнес-центр або поверх невеликого особняка в провулку.
3
При пошуку офісу важливо розуміти, що оренда будь-якого приміщення може спричинити за собою певні проблеми, тому потрібно бути дуже уважним під час переговорів з орендодавцем і підписання договору. Потрібно дізнатися, як підведені комунікації до офісу, хто його обслуговує, робить ремонт, чи є охорона і т.д. Має значення наявність кондиціонера і парковки. Незайвим буде з'ясування прав орендодавця на землю - проблеми із землею можуть відбитися і на орендарі. Навряд чи комусь захочеться в один прекрасний день дізнатися, що орендований ним офіс знаходиться в будівлі, визнаному самовільно побудовою і підметі знесенню.
4
Пошук та оренда офісу - справа нелегка і віднімає багато сил у власника бізнесу. Тому є сенс доручити це спеціалізованим компаніям. Як правило, у таких компаній велика база пропозицій офісів для будь-якого бізнесу. Їхні послуги можуть коштувати досить дорого, проте іноді скористатися подібними послугами означає уникнути проблем у майбутньому.