Як намалювати Губку Боба олівцем. Як намалювати Спанч бобу і його друзів олівцем поетапно.

Губка Боб є головним героєм популярного однойменного дитячого мультсеріалу. Цей персонаж американського мультфільму живе під водою і є жовтій губкою, за формою нагадує квадрат.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Намалюйте голову цього забавного персонажа. За формою вона схожа на квадрат. Вам потрібно зобразити цю фігуру хвилястою лінією. Додайте Губці Бобу ніс і очі. Ніс героя має кілька відстовбурчену догори форму. Щоб намалювати очі, спочатку покажіть дві невеликі фігури напівкруглої форми, а потім додайте всередині них по одному півколу, які будуть зіницями. Очам Губки Боба не вистачає лише війок. Зобразіть їх у вигляді коротких прямих ліній, що йдуть вгору від очей.
2
Додайте особі Губки Боба емоцій. Це життєрадісний, веселий, пустотливий і безжурний персонаж, який майже весь час посміхається. Тому розтягніть рот мультиплікаційного героя в широкій посмішці. Два верхніх зуба Губки Боба виступають вперед. Намалюйте їх у вигляді двох прямокутників. Крім того, намалюйте щоки і веснянки.
3
Зробіть голову персонажа пористої, адже він губка. Цього ефекту можна домогтися, намалювавши кілька отворів різної форми в різних місцях. Постарайтеся зробити нерівні краї кіл, тоді малюнок буде виглядати цікавіше.
4
Переходьте до тулуба героя мультсеріалу. Намалюйте комірець і галстук, сорочку і штани з поясом. Губка Боб носить короткі штанці, тому його ноги видно дуже добре. Намалюйте їх, зобразивши і черевички з шнурками, і шкарпетки. Домалюйте руки і короткі рукави сорочки.
5
Додайте вашому малюнку фон. Так як Губка Боб живе, працює, заводить друзів, веселиться і дуріє на дні океану, фоном може бути картина підводного світу. Намалюйте пісок, морські водорості, пропливають повз медуз і корали. Крім того, ви можете намалювати цього смішного і пустотливого героя на тлі його будинку, який нагадує ананас. Забавні деталі підкреслять загальну невимушене настрій вашого малюнка і додадуть йому повноти.