Як на плеєр завантажити музику.

За допомогою плеєра улюблену музику можна слухати де завгодно - на пробіжці і в спортзалі, в транспорті і на прогулянці. Легкий і компактний, з великим часом автономної роботи - він завжди з вами. От тільки щоб оцінити всі переваги MP3- плеєра , потрібно спочатку завантажити на нього музику.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого плеєра . Зверніть особливу увагу на розділ, присвячений підключенню/відключенню плеєра та передачі на нього файлів з комп'ютера.
2
Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення з диска, що поставляється разом з плеєром. На диску знаходяться драйвера і програма для перенесення файлів (не для всіх моделей). Якщо в коробці з вашим плеєром не було такого диска, сміливо пропустіть цей крок.
3
Підключіть плеєр до комп'ютера або ноутбука, на якому знаходяться музичні файли для завантаження. Зробіть це, використовуючи штатний кабель з комплекту або інший відповідний (USB/micro-USB або mini-USB).
4
Після того як система визначить ваш девайс, на екрані комп'ютера з'явиться вікно. У ньому вам буде запропоновано вибрати одну дію з декількох варіантів. Виберіть пункт «Відкрити папку для перегляду файлів» і клацніть по ньому. Те, що ви побачите у вікні,, залежить від моделі вашого плеєра . Зазвичай там знаходяться системні папки/файли і кілька тестових композицій. Цілком можливо, що там вже буде папка Music, в яку вам і потрібно буде скопіювати улюблену музику. Також ви можете самостійно створити таку папку, так само як і будь-які інші на ваш розсуд.
5
Відкрийте на комп'ютері папку з музикою, яку хочете завантажити в плеєр. Вікно плеєра при цьому залишається відкритим. За допомогою миші перетягніть в нього потрібні папки/файли. Все це ви також можете проробити в провіднику Windows.
6
Використовуйте для завантаження музики в плеєр програму з компакт-диска виробника, якщо така є. Завдяки інтуїтивному інтерфейсу таких програм, завантажити музику в плеєр не складе труднощів.
7
Перед тим як відключити плеєр від комп'ютера, клікніть по значку «Безпечне вилучення пристроїв і дисків» на панелі завдань. Виберіть «Витягнути (ім'я вашого девайса)». Дочекавшись повідомлення системи про те, що пристрій може бути вилучено, від'єднайте плеєр від комп'ютера.