Як включити автономний режим. підключення до інтернету Як вкл. або вик. автономний режим.

Автономний режим дозволяє відкривати без підключення до мережі раніше відвідані сторінки. Він зручний для користувачів, що мають обмеження по використовуваному трафіку. Крім того, він може стати в нагоді при тимчасовій відсутності доступу до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в найпоширенішому браузері Internet Explorer, для включення автономного режим а відкрийте розділ меню «Файл» і виберіть пункт «Автономний режим ». При цьому поряд з цим рядком з'явиться пташка. Автономний режим включений, ви можете переглядати раніше відвідані сторінки. Слід зазначити, що деякі відвідані сторінки не зберігаються в кеш, тому їх перегляд в автономному режим е неможливий. Такі сайти для подальшого перегляду необхідно спеціально зберігати.
2
Визначити, чи працює ваш браузер в автономному режим е, дуже просто - спробуйте пройти по будь посиланням. Тут же має з'явитися попереджувала віконце з повідомленням про те, що ви працюєте в автономному режим е і пропозицією вийти з нього. Дайте відповідь на пропозицію відмовою або прийміть, якщо хочете вийти з автономного режим а.
3
В інших популярних браузерах вибір автономного режим а здійснюється подібним же чином - необхідно вибрати в меню «Файл» рядок «Автономний режим » (в деяких браузерах - « Працювати автономно »). Для виходу з автономного режим а зніміть поставлену раніше галочку.
4
Під час роботи в інтернеті включення автономного режим а може застосовуватися не тільки для перегляду відвіданих сторінок без підключення до мережі, але і для обмеження трафіку. Включивши автономний режим , ви можете безбоязно відлучитися від комп'ютера, не побоюючись, що у вашу відсутність з відкритих сторінок буде завантажуватися реклама або інший небажаний контент.
5
З точки зору зручності роботи в автономному режим е незаперечним лідером є браузер Opera, в якому кнопку включення-виключення автономного режим а можна додати на панель адреси. При натисканні кнопка міняє колір, що дуже зручно - достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, чи знаходиться комп'ютер в автономному режим е. Подібним же чином ви можете винести на зручне місце й інші корисні елементи інтерфейсу - наприклад, кнопку включення і вибору проксі-серверів.