Як в Опері видалити пароль.

При роботі в інтернеті користувачеві нерідко доводиться зберігати паролі від своїх акаунтів. Найчастіше браузер сам пропонує зберегти пароль , користувачеві залишається тільки погодитися. Але зберігання паролів в браузері не надто надійно, тому користувач може захотіти видалити збережені паролі.
Інструкція
1
Зберігання паролів в браузері зручно, але небезпечно, троянські програми давно навчилися красти паролі з усіх популярних типів браузерів. Враховуючи, що крадіжка пароля може принести користувачеві масу проблем, на пропозицію браузера зберегти введений пароль , слід вибрати пункт «Ніколи не пропонувати збереження пароля».
2
Як бути, якщо паролі вже збережені? Їх слід видалити. Якщо ви працюєте в браузері Opera, для видалення пароля виберіть в меню: «Сервіс» - «Видалити особисті дані». У віконці попередження розгорніть список і виберіть у ньому ті дані, які хочете видалити - вони повинні бути відзначені пташками. Для видалення паролів повинна бути відзначена рядок «Видалити збережені паролі». Натисніть кнопку «Видалити», всі паролі будуть стерті.
3
В Опері існує й інший шлях видалення паролів, він корисний у тому випадку, якщо ви не хочете прати всі паролі. Відкрийте: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Форми». Натисніть кнопку «Паролі», виберіть у списку сайт, пароль для якого слід видалити, і натисніть кнопку «Видалити».
4
Якщо вам не хочеться кожен раз вводити пароль заново, ви можете застосувати невелику хитрість: збережіть в браузері неправильний пароль , що відрізняється від справжнього одним-двома символами. Наприклад, в збереженому пароле може не вистачати одного символу в кінці. В цьому випадку пароль буде автоматично введено в форму, після чого вам залишиться лише дописати останній символ. Як варіант, ви можете видалити останній неправильний символ і підставити вірний. Навіть вкравши пароль , хакер не зможе ним скористатися.
5
Для безпечної роботи в мережі розділіть ваші паролі на два типи. До першого відносяться паролі, які потрібні для реєстрації на не надто важливих для вас сервісах. Наприклад, на багатьох ресурсах для скачування програм або перегляду посилань необхідна реєстрація. Ви не будете дорожити таким аккаунтом, тому використовуйте в подібних випадках стандартні логін і пароль , які ви добре знаєте і не забудете. І навпаки, для поштових скриньок та інших важливих сервісів використовуйте складні неповторювані паролі.
Зазвичай браузер Опера при введенні пароля запитує дозвіл на його збереження. Але паролі іноді доводиться міняти, тому система передбачає функцію видалення пароля. Але не всі користувачі ПК можуть легко вирішити цю проблему.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет;
  • - встановлений на комп'ютер браузер Опера.
Інструкція
1
Щоб відключити настройку запам'ятовування, увійдіть в меню «Інструменти», там знайдіть пункт "Налаштування" і перейдіть на вкладку під назвою «Жезл». Поставлений прапорець в рядку «Жезл запам'ятовує паролі» дає команду браузеру запам'ятовувати паролі. Тому для відключення цієї функції зніміть прапорець. Після цього натисніть на кнопку «ОК». Як правило, Опера здатний запам'ятовувати тільки вводяться користувачем паролі.
2
Якщо у вашій версії Опери немає в «Настройках» вкладки «Жезл», знайдіть на панелі в «інструмент» кнопочку «додатково». Зайдіть туди і перейдіть на вкладку «Управління паролями». Виділіть із списку сайтів той, на якому ви хочете видалити пароль і тисніть на кнопку «Закрити». Пароль буде анульовано.
3
Для того щоб прибрати функцію запам'ятовування паролів з вашого браузера, знову зайдіть в «Інструменти», знайдіть рядок «Загальні настройки», по ній проїдьте в віконце «Форми» і зніміть прапорець «Включити управління паролями». Після цього браузер Опера більше не пропонуватиме вам запам'ятовувати пароль при його введенні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що відключивши автоматичне запам'ятовування паролів, вам доведеться сподіватися тільки на свою пам'ять. Тому зважте всі «за» і «проти», перш ніж видаляти автозапомінаніе.
Корисна порада
Зберігайте паролі та логіни від важливих ресурсів (електронний гаманець, онлайн-банк) на знімному носії - флеш-карте.Еслі ви боїтеся ненавмисно забути паролі від мережевих акаунтів, то створіть спеціальний файл, який буде містити в собі всі вводяться вами паролі, під відповідними логінами. Крім цього, заведіть зошит або записник, куди так само запишіть всі ваші логіни і паролі.На всіх ресурсах, де реєстрація носить відносно формальний характер, намагайтеся вводити один і той же пароль і логін. Так у разі втрати інформації ви зможете легко її згадати.