Як вибрати підрядника.

Від вибору підрядника найчастіше залежить успіх всієї діяльності організації. Надійні партнери, які надають послуги з адекватними цінами, дуже важливі в будь-якому виді бізнесу.
Інструкція
1
Щоб не наштовхнутися на аферистів і вибрати надійного партнера, спробуйте знайти підрядника через друзів. Зателефонуйте знайомим, провідним подібний бізнес, і поцікавтеся, чи немає у них на прикметі потрібної вам організації. Обов'язково уточніть, які саме види робіт підрядник виконував для ваших друзів і які плюси і мінуси в його роботі були помічені.
2
Якщо потрібної компанії в контактах друзів не знайшлося, вирушайте на професійну виставку. Саме там збирається величезна кількість компаній, що рекламують свої послуги. Крім вартості роботи ви зможете подивитися портфоліо підрядної організації та поспілкуватися з менеджером по роботі з клієнтами. Він не тільки детально розповість вам про діяльність фірми, а й поділиться контактами клієнтів, вже зверталися до них. Зателефонувавши за вказаними телефонами, ви дізнаєтеся, чи залишилися вони задоволені роботою.
3
Оголосіть тендер. Зробити це можна на сайті власної компанії або на порталах, створених спеціально для вибору підрядників. Наприклад, на http://www.tenderer.ru це можна зробити абсолютно безкоштовно. І тоді організації, зацікавлені у виконанні робіт, самі знайдуть вас.
4
Вибравши кілька компаній-підрядників, дайте їм пробне завдання. Укладіть договір на надання одноразової послуги. Тільки в реальній справі можна перевірити, наскільки якісно працює той чи інший партнер.
5
По ходу справи створюйте ситуації, які цілком можуть виникнути при веденні бізнесу. Наприклад, сдвигайте терміни робіт, вносите корективи в інструментарій, переробляйте план. Все це може трапитися при довгостроковому співробітництві. І саме зараз, заздалегідь, ви повинні побачити і оцінити те, як підрядник справляється з тією чи іншою проблемою.
6
Перед укладенням довгострокового договору про співпрацю обговоріть з представником компанії- підрядника систему знижок. Наприклад, за великий обсяг робіт або зобов'язання не розривати контакт протягом року. Все це повинно бути прописано в документах і затверджено керівниками організацій.