Як в Word вставити лист. Як помістити на один лист вордівський документ.

При написанні великої кількості тексту буває необхідність вставити додаткову інформацію прямо в середину поточного документа. Або при оформленні - додати титульну сторінку. Для здійснення даних дій використовуйте функцію вставки нового листа .
Вам знадобиться
  • - програма Word (пакет Microsoft Office);
  • - вихідний документ.
Інструкція
1
Відкрийте вихідний документ у форматі програми Word. Якщо він ще не створений, відкрийте програму через ярлик на робочому столі. Наберіть необхідний текст.
2
Визначте місце в документі, куди необхідно додати порожню сторінку. Встановіть курсор в дану точку. Будьте уважні: порожня сторінка утворюється в тому місці, яке ви визначили курсором. У разі його установки в середині сторінки, текст виявиться розірваний.
3
В меню виберіть вкладку «Вставка». В відкрилися функціях зверніться до першої - «Сторінки». Використовуйте покажчик «вниз», щоб відкрити додаткові можливості. Виберіть команду «Порожня сторінка». У зазначений вами місце буде додано новий чистий аркуш.
4
При необхідності додати до вже створеного документу титульний аркуш із вихідними даними роботи, також використовуйте вкладку «Сторінки». У додаткових можливостях виберіть «Титульна сторінка». Вона завжди буде вставлена в початок документа, незалежно від поточного розташування курсора.
5
Починаючи з версії Office Word 2007, вам будуть запропоновані шаблони для титульної сторінки. Виберіть найбільш підходящу з оформлення до поточного документа. Замініть текст шаблону на свій власний. Якщо вам не сподобалася обрана титульна сторінка, використовуйте команди «Вставка»> «Сторінки»> «Титульна сторінка»> «Видалити поточну титульну сторінку». Замініть віддалену сторінку на більш відповідну.
6
При вставці титульної сторінки будьте уважні. Коли ви виконуєте команду «Титульна сторінка», то вона замінює існуючу. Документ, створений в більш ранній версії програми Word (до 2007), не підтримує шаблони титульних сторінок Word 2007 і пізніше.
7
Дізнатися версію своєї програми Word ви можете самостійно. Правою кнопкою миші клікніть на ярлику програми на робочому столі. Виберіть функцію «Властивості». У вікні, ви побачите версію пакета Office, встановлену на вашому комп'ютері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I5xWVrzdIRA