Як у фотошопі зменшити шар.

Режими трансформування зображень, які доступні користувачеві графічного редактора Adobe Photoshop, дозволяють змінювати розміри як всієї картинки в цілому, так і окремих шарів. Робити це нескладно і тим, хто звик керувати всім за допомогою мишки, і тим, хто віддає перевагу не відривати пальців від клавіатури.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього файл, що містить шари, які потрібно зменшити.
2
Виділіть шар , з яким належить працювати. Зробити це потрібно на панелі, яка відкривається натисканням функціональної клавішею F7 або вибором пункту «Шари» у розділі "Вікно" меню Photoshop. Якщо однаково зменшити потрібно декілька шарів, перещелкайте їх все лівою кнопкою миші, утримуючи клавішу Ctrl. Для зменшення згрупованих елементів досить виділити тільки рядок з папкою, в яку вони зібрані.
3
Увімкніть режим трансформування зображення. Зробити це можна через меню графічного редактора: розкрийте розділ «Редагування», перейдіть до підрозділу «Трансформування» і виберіть пункт «Масштабування». Можна всі ці маніпуляції замінити натисненням поєднання клавіш Ctrl + T (тут T - латинська).
4
Якщо зменшувати розміри вибраного шару потрібно із збереженням вихідних пропорцій, клікніть по піктограмі з зображенням ланцюга з двох ланок. Вона поміщена між віконцями, поміченими буквами «Ш» і «В» на панелі «Параметри». Ця панель розміщується неширокою смужкою вздовж верхнього або нижнього краю вікна Photoshop. Якщо її не видно, включите відображення через розділ «Вікно» в меню редактора, вибравши пункт «Параметри».
5
Задайте нові розміри зображенню в зменшуваному шарі. Це можна зробити зміною чисел у віконцях «Ш» (ширина) і «В» (висота) на панелі параметрів. Вводити нові значення з клавіатури не обов'язково, достатньо клікнути потрібне вікно і користуватися клавішами зі стрілками вгору і вниз, контролюючи при цьому зміна розмірів візуально. Якщо режим збереження пропорцій включений, зміна значення в одному з віконець буде автоматично міняти і число в іншому.
6
Замість панелі параметрів можна використовувати миша. Після включення режиму трансформації зображення навколо нього з'являється рамка з вузловими точками - їх можна перетягувати лівою кнопкою миші, змінюючи цим розмір картинки. Пропорції зображення будуть зберігатися лише при перетягуванні точок в кутах рамки, утримуючи клавішу Shift.
7
Для виключення режиму трансформації зображення натисніть клавішу Enter.