Як знайти постачальника для магазину.

Якщо ви вирішили відкрити свій магазин, ваша найперше завдання - знайти постачальника для магазина, а це завдання не дуже проста. Самі магазини не діляться такими секретами, боячись конкуренції, а хороші постачальники не дуже охоче співпрацюють з партнерами, які тільки починають працювати - обсяги у них невеликі.
Інструкція
1
Постачальники бувають трьох категорій. Сама краща, хоча й найдорожча - виробники товару. У другу категорію входять дилери та дистриб'ютори, офіційно представляють компанії-виробники. Вони не так вимогливі до вкладень грошей. Третя категорія - перекупники, сама невимоглива, але й сама ненадійна категорія.
2
Що стосується виробників, знайти вам такого постачальника не складе труднощів - достатньо подивитися на упаковку товару, що сподобався. На ній зазвичай вказано назву, адресу та електронну поштову скриньку або сайт. Вашим завданням стане подолати опір і укласти договір, оскільки постачальники прагнуть працювати тільки з великими оптовиками. Але обов'язково перевірте наявність сертифікатів у виробника, оскільки самостійно робити сертифікацію товару досить складно.
3
Зробити вибір офіційного дилера ви можете, набравши в пошуковому рядку браузера найменування товару та додавши до нього слово «оптом». Але проблема в тому, що не завжди ті підприємства, які будуть вказані в перших рядках результату запиту, дійсно є офіційними постачальника ми і зможуть працювати з вами за безготівковим розрахунком, як з юридичною особою.
4
У пошуку постачальників вам допоможе інформаційно-методичний центр «Експертиза», на ньому є база даних реєстрів Росспоживнагляду і санітарно-епідемічної служби Росії. Користуватися ним потрібно, використовуючи запити. Якщо вас, наприклад, цікавлять товари певного бренду, в рядку пошуку на сайті наберіть http://fp.crc.ru/fr/?oper=s&type=min&pdk=on&pril=on&text=%F2%E5%EB%E5%E2% E8% E7% EE% F0% FB + назва бренду. За запитом вам будуть видані найменування та адреси торгових представництв.
5
Обережно поставтеся до вибору постачальника з третьої категорії - посередників. Як правило, за якість товару вони не несуть ніякої відповідальності і гарантувати його не можуть. Товар вам може бути поставлений без всякої супровідної документації і гарантійних зобов'язань.
6
Вибір постачальника також залежить від транспортного важеля та умов оплати. Зрозуміло, що чим ближче постачальник, тим менше вартість доставки товару. Зверніть увагу також, що чим менше оптова компанія-постачальник, тим менше вона залежить від банку, оскільки витрати на утримання апарату невеликі. Вибирайте невеликі компанії з хорошим асортиментом - менша ймовірність того, що банк направить ваші гроші, перераховані за товар, на заборгованість по зарплаті.