Як народити ялина.

Основний елемент новорічного декору - жива чи штучна ялина , яка переливається вогниками гірлянд. З середніх віків у Європі і з дореволюційного періоду в Росії йде традиція прикрашати святкове дерево іграшками, цукерками, мішурою і конфетті.
Вам знадобиться
 • - ялинкові іграшки;
 • - конус;
 • - мішура;
 • - конфетті;
 • - банти або дзвіночки;
 • - декоративні шишки;
 • - гірлянда;
 • - цукерки та імбирне печиво;
 • - вата.
Інструкція
1
Оберіть стиль декору вашої новорічної ялинки. Він може бути ретро (з радянськими іграшками), європейським (з іграшками одного кольору), еклектичним (змішання всіх стилів) або ультра-модерним (наприклад, з комп'ютерними деталями як підвісок).
2
Починайте прикрашати ялина зверху по спіралі. Вішайте іграшки так, щоб ялинка не кренилася на один бік від тяжкості. Намагайтеся, щоб прикраси не зачіпали один одного. Якщо в будинку є тварини і маленькі діти, залиште нижні гілки дерева без декору, або підберіть б'ються іграшки (пластмасові або картонні). Наверх поставить зірку, маківку-шпиль або ангела.
3
Якщо ялинка велика, вибирайте великі прикраси, щоб вони не губилися в гілках. У випадку, коли іграшок мало, і дивиться ялина але дерево виглядає «голим», заповніть простір між гілками мішурою, дощиком, намистом або серпантином. Навпаки, якщо ялина маленька, не перевантажуйте її деталями: досить буде декількох симетрично розвішаних фігурок.
4
Використовуйте замість куль банти, якщо вам хочеться оригінальності та наближеності до європейських стандартів ялинкового декору. Такі прикраси можна купити або виготовити самостоят ялина але зі стрічок, тасьми, фольги. Класичні кольори для бантів - червоний, золотий і срібний. Також замість звичних іграшок можна розвісити на гілках дзвіночки, які продаються в наборах для декору, або лісові шишки, вкриті срібною (золотий) фарбою.
5
Спечіть імбирне печиво у вигляді різноманітних фігурок і нарядите ялинку їм - це останній писк моди в Європі. Для цього в вирізаному фігурно тесті виконайте сірником дірочку, а після того як печиво буде готове, просмикніть в отвір тонку атласну стрічку і пов'яжіть навколо гілки. «Їстівну» ялина можна також прикрасити цукерками в яскравих обгортках або шоколадними фігурками.
6
Визначтеся, що буде на вашій ялинці в якості доповнить ялина ного декору: намиста, гірлянда, дощик або мішура. Краще вибрати щось одне, щоб іграшки не загубилися під верхнім шаром прикрас. Хрестовину замаскуйте ватою, що імітує сніг, або оберніть на кілька разів пишною мішурою. Чудовим доповненням стане поставлена поруч з ялинкою корзинка з лісовими горішками або вазочка з цукерками.
Настає довгоочікуваний новорічний свято, в будинок приносять велику волохату ялина . Її потрібно встановити в підставку, подбати про те, щоб ялина стояла якомога довше, не сохла і не обсипалася, а також прикрасити. Але який же новий рік без ялинки з прикрасами? Різноманітні кульки, іграшки, мішура і гірлянди - у все це ялиночку одягають перед святом.
Вам знадобиться
 • - електричні гірлянди;
 • - ялинкові кулі та іграшки;
 • - мішура;
 • - «дощик».
Інструкція
1
Не поспішайте відразу прикрашати ялина , як тільки вона внесена в теплий будинок або квартиру. Дайте дереву кілька годин постояти в теплі, розправити гілки і освоїтися. Тоді і приступайте до прикраси.
2
Ялина прикрашають відповідно до визначеного порядку. Щоб все виглядало найкращим чином, всі кульки, дощик, мішуру і гірлянди розвішують не абияк, а в строгій последоват ялина ності.
3
У першу чергу використовуйте електричні гірлянди. Перед цим непогано все розплутати і включити гірлянду в розетку. Буває, що якась одна лампочка перегоріла, і гірлянда з последоват ялина вим з'єднанням елементів перестала працювати. Якщо так, то краще це виявити до того, як гірлянда вже висить на дереві, щоб не довелося її знімати.
4
Після гірлянд розвішують іграшки. Починати потрібно з найбільших, вішаючи їх рівномірно по всьому дереву. Слідкуйте за тим, щоб кульки не знаходились на краях гілок, інакше вони можуть зісковзнути.
5
Тепер саме час прикрасити вершину ялинки. Чи використовуєте ви зірку, яка включається в розетку і світиться, або просту фігурну насадку - стежте, щоб вона щільно сиділа і не звалилася потім з самої верхівки.
6
Після того, як всі кульки і гірлянди розвішені, ялинку прикрашають мішурою. Намагайтеся з її допомогою приховати дроти від гірлянд і мотузочки від іграшок, наскільки це можливо. Але не накручуйте мішуру навколо проводів, просто укладайте її так, щоб дроти виявилися за нею.
7
Останній штрих - розвішування дощику. Потрібно накинути його на ялинку рівномірно, щоб не вийшло, що в одному місці занадто багато блиску, а в іншому одні голі зелені гілки.
8
Якщо у вас є діти або скоро до вас прийдуть друзі з гостями, не забудьте про солодкі прикрасах. Деяка кількість цукерок у вигляді іграшок зроблять ялина набагато більш цікавою для них.
9
Ті, кому ліньки прикрашати ялинку, або на це просто не вистачає часу, можуть запросити спеціального новорічного стиліста. Він подбає про зеленій красуні. Але все ж домашню ялина кожному, напевно, приємніше прикрашати самостоят ялина але, переймаючись духом свята.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBtmJDxF8sk