Як нарощувати акрилом нігті.

Щоб мати довгі і красиві нігті необхідно витрачати чимало часу і сил для догляду за ними. Однак в суєті робочих буднів це зробити досить важко. Сучасна косметологія пропонує варіант нарощування нігтів. Всього лише раз на два тижні на пару годин ви можете відвідати салон краси або зробити зайнятися своїми нігтями в домашніх умовах.
Вам знадобиться
 • -пілочкі для нігтів різної зернистості;
 • -апельсіновая паличка;
 • -дезінфіцірующій розчин;
 • -кісточкі;
 • - акрилові кульки;
 • -праймер;
 • -ліквід.
Інструкція
1
Добре вимийте руки і обробіть їх дезінфікуючим спреєм. Пилою з великим «зерном» зніміть верхнє (глянцеве) покриття нігтів. Рухи повинні бути легкими і акуратними. Не зашкодить кутикулу. Ви повинні домогтися рівної і трохи шорсткою (для кращого зчеплення) поверхні нігтів. Після зачистки видаліть з них пил за допомогою м'якої щіточки.
2
Відсуньте кутикулу апельсиновою паличкою з манікюрного набору. Це дозволить уникнути пошкодження шкірного покриву.
3
Тонким шаром за допомогою пензлика нанесіть на нігтьову пластину розчин - праймер. Прослідкуйте, щоб він не потрапив на шкіру.
4
Потім візьміть спеціальну форму, надіньте на палець. Вона повинна «сісти» точно по куточках нігтя. В іншому випадку ніготь потріскається і швидко зламається. Закріпіть форму приблизно в центрі пальця, з'єднайте її кінці. Будьте обережні, не натискайте сильно, форма повинна прийняти природний вигин. Повторно нанесіть праймер.
5
Візьміть білий акриловий кульку і покладіть його на форму. Акуратно і рівномірно за допомогою пензлика розподіліть акрил по поверхні форми.
6
Умочіть кисть в ліквід і сформуйте з нього «лінію посмішки» (кінчик нігтя). Подровняйте кінчик і бічні сторони нарощеного нігтя.
7
Тепер нанесіть рожевий акриловий кульку на ніготь (поза форми). Рожевий і білий шари повинні злегка перетинатися. За допомогою легких рухів пензлика вирівняйте нігтьову поверхню. Змастіть новий акриловий шар ліквід. За допомогою пилки вирівняйте поверхню нігтя і його бічні сторони.
8
Тепер почекайте, поки акрил застигне остаточно. Зніміть форму і приступите безпосередньо до нарощування нігтьової пластини. Грубозернистою пилою подровняйте кінчик і бічні сторони нігтя. Потім відшліфуйте поверхню за допомогою дрібнозернистої пилки. Рухайтеся зверху вниз - від кутикули до бічних сторонах.
9
У завершенні відполіруйте ніготь до глянцевого блиску і нанесіть прозорий лак.
Немає меж у сучасному мистецтві манікюру, існує величезна кількість способів і методик нарощування нігтів . Штучний матеріал дозволяє візуально виправити злам і структуру нігтьової пластини, при цьому неважливо, в якому стані перебували ваші природні нігті. Акрил є одним з найпопулярніших матеріалів, використовуваних для нарощування міцних і пружних нігтів .
Вам знадобиться
 • - скляна ємність;
 • - рожевий акрил;
 • - білий акрил;
 • - праймер;
 • - пилочка грубозерниста;
 • - пилка з дрібним зерном;
 • - апельсинова паличка;
 • - щітка;
 • - форми;
 • - ліквідує;
 • - пензлик.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до нарощування акрилових нігтів , підготуйте їх: вимийте ретельно руки з милом і продезінфікуйте кожну нігтьову пластину спеціальним спреєм (або антисептичним гелем). При необхідності зробіть сухий манікюр. Нанесіть розм'якшує склад (на основі фруктових кислот) на кутикулу і через деякий час відсуньте її з допомогою палички.
2
Підпиляєте нігті, працюючи пилою в одному напрямку. Використовуючи пилку з великим зерном, зніміть верхнє покриття нігтів акуратними і легкими рухами, намагайтеся не пошкодити кутикулу. Видаліть утворилася після обробки пил спеціальною щіткою.
3
Нанесіть тонкий шар праймера на нігтьові пластини, намагайтеся не потрапляти при цьому на шкіру. Після того як рідина підсохла, змастіть ще раз всі нігті праймером. Візьміть форму і встановіть її на фалангу пальця таким чином, щоб вона була розташована під куточками нігтя, не залишаючи зазорів. Акуратно з'єднайте кінці форми, вона повинна прийняти природний і правильний вигин.
4
Налийте в скляну ємність ліквід, змочіть пензель і ретельно відіжміть, вона повинна залишитися практично сухий. Візьміть пензликом невелику кульку білого акрилу, нанесіть на форму і легким натисканням розподіліть по всій її поверхні. Змочіть пензлик в ліквід і сформуйте лінію посмішки. Зверніть увагу на той факт, що акрил повільно полимеризуется. Вирівняйте кінець майбутнього нігтя і бічні сторони.
5
Сформуйте кульку з рожевого акрилу і нанесіть його пензликом на природний ніготь. Білий та рожевий шари повинні злегка перетинатися. Вирівняйте поверхню нігтя легкими дотиками пензля. Змочіть її в ліквід і накладіть другий кульку акрилу на область кутикули (залишайте приблизно один міліметр від краю кутикули), вирівняйте поверхню і бічні сторони.
6
Знову змочіть пензель в ліквід і нанесіть третій кулька пудри на стресову область нігтя (з'єднання білого і рожевого шару) для міцності, поверхня повинна залишатися злегка вологою. Дочекайтеся повного висихання акрилу і зніміть форми. Грубозернистою пилою приступите до вирівнювання нігтя, нахиляйте пилочку під кутом, намагайтеся не зачіпати шкіру. Зашліфуйте поверхню акрилового нігтя дрібнозернистою пилкою.
7
Залишилося нанести на нігті фінішний шар прозорого лаку, висушити, змастити область кутикули спеціальним маслом і розподілити по довжині нігтя.