Як знайти файл з розширення. Як знайти на комп'ютері фоторафии певного файлу розширення.

В операційній системі Windows файлам , залежно від їх типу, присвоюється те чи інше розширення. Іноді користувачеві потрібно знайти файли з певним розширенням. Щоб полегшити пошук, слід скористатися спеціальними прийомами.
Інструкція
1
Ви шукаєте файл, точного імені якого не пам'ятаєте, але знаєте його розширення. У цьому випадку слід враховувати, що в списку результатів пошуку будуть присутні всі файли з шуканим дозволом, і вже серед них вам доведеться шукати потрібний вам файл.
2
Найпростіше скористатися вбудованою пошуковою системою Windows. Відкрийте: «Пуск» - «Пошук». У вікні, введіть в поле «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» шукане розширення - наприклад, .exe. Якщо ви знаєте, на якому диску і в якій папці знаходиться файл, виберіть потрібну директорію в полі «Пошук в». Це скоротить кількість знайдених файлів і полегшить подальший пошук.
3
Натисніть кнопку «Знайти», почнеться пошук. Знайдені файли будуть виводитися в пошуковому вікні, поруч будуть вказані шляхи до них. Щоб відкрити папку зі знайденим файлом, клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Відкрити містить об'єкт папку».
4
Для пошуку файлу ви можете скористатися програмою Total Commander. Запустіть програму, виберіть потрібний диск. Відкрийте в меню «Інструменти» - «Пошук файлів». У віконці виберіть вкладку «Шаблони пошуку». Якщо ви шукаєте exe-файл, виберіть пункт «виконані файли» та натисніть кнопку «Завантажити». Список розширень здійсненних файлів буде завантажений в рядок пошуку. Ви можете його відредагувати, видаливши непотрібні розширення. Як варіант, ви можете відразу вписати в рядок пошуку: * .exe і натиснути кнопку «Почати пошук».
5
Іноді можлива ситуація, коли шукати файл доводиться через консоль. Для виведення всіх файлів з певним розширенням, що знаходяться в поточному каталозі, використовується команда dir * .exe - в даному прикладі будуть виведені всі файли з розширенням * .exe. Щоб пошук вівся і в підкаталогах, використовуйте ключ/S. Так, для пошуку файлів з розширенням * .exe на диску С і в його підкаталогах в командний рядок слід ввести таку команду: DIR C: *. Exe/S і натиснути Enter.