Як намалювати захід сонця.

Природа дає художникам нескінченна безліч ідей для картин, але є кілька дуже популярних і красивих тем, які так і просяться на полотно. По-різному виглядають заходи сонця і сходи сонця в різних куточках Землі. Особливо красиві ці явища над водами морів і океанів.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - кисті;
  • - фарби.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і за допомогою лінійки і олівця накресліть прямокутник. Синій кобальт розведіть водою і зафарбуйте всю виділену поверхню. Рухайтеся зверху вниз, додавайте більше води, щоб вийшов плавний перехід від темного тону до світлого.
2
Уздовж нижнього краю малюнка покладіть темну смугу фарби, вона буде зображувати море. Зробіть колір неба глибшим за допомогою ультрамарину, наносите його розмивання зверху вниз.
3
Тепер потрібно зробити небо вечірнім. Це досягається за допомогою оранжевого кадмію. Покладіть його розмивання уздовж лінії горизонту, вона буде показувати сяйво золотистого сонця, відбите водою.
4
Підсильте колір моря або океану, коли висохне попередній шар. Зробіть розмивання діоксазіновой пурпурової фарби. Покладіть її горизонтальними мазками плоскої кисті.
5
Природні кольори містять в собі масу відтінків і глибини, тому нанесіть ще один шар на небо. «Вуаль» цю зробіть із суміші ультрамарину і блакиті.
6
Намітьте присутність хмар на небі. Їх малюйте розмиванням сирої умбри. Наносите смужки мазків, чекайте, коли вони висохнуть і наносите нові, щоб хмари були об'ємними.
7
Розмажте межі хмар шлейфом білил і сумішшю фарб на палітрі. Чітких графічних контурів бути не повинно. Всі кольори плавно перетікають один в одного, змішуються шарами.
8
Додайте розмивання чорного і сірого, щоб позначити тіні на хмарах. Нанесіть мазки жовтого кадмію, які підкреслять краю хмар, підфарбованих сонцем.
9
Якщо ви хочете зобразити землю на горизонті, візьміть круглу кисть з сумішшю чорного і пурпурного кольору.
10
Диск сонця малюйте утопленим в воду. Не забудьте про його розмите відображення в море. Зобразіть світило, завдавши на кисть густий жовтий кадмій. Нанесіть відблиски сонця на хвилі.
11
Закатное небо набуває подекуди відтінок пурпура, який ви накладіть плоскою кистю.