Як залити файл на сайт.

Користувачам мережі інтернет часто доводиться розміщувати певну інформацію в мережі. Це можуть бути різні оголошення на сайтах , статті, огляди і т.п. Для цього необхідно вміти завантажувати файли на сайт. Це можна зробити за допомогою FTP-клієнта або за допомогою браузера. У цій статті буде докладно розглянуто другий варіант закачки файлів на сайт. Для успішного завантаження файлу вам необхідно знати логін, пароль і адресу FTP-сервера. Ці дані повинен повідомити ваш хостер, на якому розташований сайт.
Вам знадобиться
  • Вам необхідно з'єднання з інтернетом, а так же логін, пароль і адресу FTP-сервера.
Інструкція
1
Відкрийте браузер. В адресному рядку пропишіть пряме посилання для підключення до FTP-сервера: ftp://логін: пароль @ адресftpсервера. Логін і пароль розділяються «:». Після пароля перед адресою ftp-сервера пишеться службовий символ «@». На самому початку посилання пропишіть «ftp://», щоб браузер був упевнений, що передача файлів буде по протоколу FTP, а не по HTTP. Прогалин в засланні не повинно бить.Нажміте кнопку «перехід». Відбудеться з'єднання з сервером. Якщо дані були вірні, ви побачите поле з файлами. Це відкрився FTP-сервер, куди вам і потрібно додати свої файли.
2
Тепер просто перетягніть ваші файли з комп'ютера у відкрите вікно ftp-з'єднання. Розпочнеться процес копіювання файлів. Копіювати можна як по одному файлу, так і по кілька.
3
Після завершення копіювання файл буде знаходитися на сервері. Щоб перевірити це, відкрийте свій сайт в браузері і додайте до нього в адресний рядок шлях до вашого файлу. Дізнатися шлях до вашого файлу можна при завантаженні його на сервер. Якщо ви копіювали файл в кореневій диск, просто допишіть після значка «/» до домену ім'я закачаного на сервер файлу. Якщо файл відкрився (картинка або html-сторінка) або з'явився запит на скачування (архів або програма) це означає, що файл коректно залитий на FTP-сервер.Еслі потрібно скопіювати файл з одного FTP-сервера на інший, доведеться спочатку залити його на свій комп'ютер, а потім на той сервер, який вам потрібен. Це відбувається тому, що не всі FTP-сервери підтримують копіювання з інших серверів безпосередньо.