Як налаштувати Outlook на Яндекс.

Налаштування поштової програми MS Outlook на одержання пошти - справа досить клопітка для початківця користувача. Однак настройки для Яндекса майже такі ж, як для будь-якого іншого поштовика, хоча кожен з них має свої особливості.
Інструкція
1
В головному меню програми MS Outlook кліком лівої клавіші миші натисніть «Сервіс» і виберіть пункт «Облікові записи» або «Облікові записи електронної пошти» у більш старих версіях програми. Цей же пункт можна знайти в підміню «Параметри» - «Налаштування пошти» - «Облікові записи».
2
У групі команд «Електронна пошта» поставте прапорець поруч із пунктом «додати новий обліковий запис ...» та натисніть кнопку «Далі».
3
У вікні «Тип сервера» відзначте прапорцем пункт 2 - POP3 - і знову натисніть «Далі». З'явиться вікно «Налаштування електронної пошти інтернету», де ви повинні будете заповнити всі наявні поля і ввести деякі додаткові настройки.
4
У групі «Відомості про користувача» у першому полі введіть своє ім'я. Надалі поштова програма буде представляти саме цим ім'ям всі надіслані вами повідомлення. Якщо ви збираєтеся вести переписку з представниками інших держав, ім'я краще написати латиницею, тому деякі кириличні кодування на стороні адресата можуть не читатися.
5
В наступному полі напишіть адресу вашої електронної пошти повністю, у форматі ваш_логин@yandex.ru.
6
У групі «Відомості про вхід» в полі «Ім'я користувача» введіть тільки логін своєї поштової скриньки, тобто те, що зазначено в адресі до значка «собака». Втім, поштова програма, швидше за все, вкаже його автоматично.
7
В наступному полі впишіть пароль від скриньки на Яндексі, і в чекбоксі нижче цього поля поставте прапорець «Запам'ятати пароль», якщо не хочете щоразу вводити його вручну.
8
Далі вам доведеться вказати імена серверів вхідної та вихідної пошти у відповідній групі. В полі «Сервер вхідної пошти (РОР3)» напишіть pop.yandex.ru, для сервера вихідної пошти напишіть, відповідно, smtp.yandex.ru.
9
Після цього натисніть кнопку «Додаткові настройки», відкрийте вкладку «Сервер вихідної пошти», де прапорцем відзначте поле зі згодою на перевірку автентичності smtp-сервера. Інший прапорець поставте в полі «Аналогічно сервера вхідної пошти».
10
Тут же на вкладці «Додатково» ви можете збільшити або скоротити час очікування сервера за допомогою повзунка у відповідній графі, а також вибрати спосіб зберігання/знищення копій повідомлень на сервері. Порти серверів краще залишити зазначеними за замовчуванням. Закрийте це вікно натисканням кнопки ОК.
11
Налаштування нового облікового запису завершена. Тепер можна перевірити правильність налаштувань. У графі «Параметри перевірки» натисніть кнопку «Перевірка настройки облікового запису». Якщо ви все зробили правильно, вам прийде тестовий лист. В іншому випадку програма підкаже, які налаштування слід перевірити ще раз. Якщо все тестування проходить повністю, крім відправки тестового листа, нічого змінювати не треба - ви все налаштували правильно і можете користуватися своєю поштовою скринькою в повному обсязі.