Як міняти маточинний підшипник. Як поміняти підшипник задньої маточини на ваз 2110.

Підшипник - обов'язковий елемент будь рухомий конструкції. Він є частиною опори або упору, підтримуючої вал, вісь з необхідною жорсткістю. Відповідно до своєї назви маточинний підшипник є частиною маточини - диска, потрібного для зміцнення автомобільного колеса на осі.
Інструкція
1
За існуючою класифікацією ступичні підшипники відносяться до підшипників кочення, що складається з двох кілець, тіл кочення і сепаратора, який відокремлює тіла кочення один від одного. Найчастіше в маточинах використовуються дворядні радіально-наполегливі, однорядні радіальні кулькові і однорядні роликові конічні підшипники. Ступичні підшипники бувають для передніх і задніх коліс. Для них характерні висока міцність і довговічність, що дозволяють витримувати дуже великі навантаження. Причиною виходу їх з ладу може стати неправильна установка.
2
Щоб цього уникнути, не використовуйте гострі інструменти, які можуть пошкодити поверхню і герметичність підшипника і привести до витоку масла. Якщо необхідно запресувати підшипник, щоб при цьому зусилля не передавалася через тіла кочення, використовуйте оправлення або обойму старих деталей.
3
При установці конічного підшипника спочатку правильно відрегулюйте зазор на ньому. Якщо зазор буде занадто малий, елемент перегріється. Втім, великий зазор теж може стати причиною поломки. Про проблеми зі ступичні підшипниками зазвичай свідчить характерний сторонній шум - стукіт або гудіння по всьому кузову, праворуч або ліворуч.
4
Для більш точного визначення місця несправності відженете автомобіль в найближчий автосервіс, де є спеціальний стенд. Там включите підвищену передачу, дайте максимальні оберти і заглушите двигун. Після цього можна буде розчути шуми від несправних підшипників. Діагностика зазвичай не займає багато часу.
5
Сама процедура заміни як переднього, так і заднього підшипників нічим не відрізняється. Як показує практика, все ж краще робити заміну ступичні підшипників саме в автосервісі за допомогою гідравлічного преса. Самостійна заміна без спеціального обладнання не гарантує якості. Так, наприклад, попадання бруду в підшипник може привести до пошкодження машини.
Заміна підшипника маточини заднього колеса на автомобілях з переднім приводом модельного ряду ВАЗ - процес трудомісткий і складний. Без спеціальних знімачів майстру в даному випадку не обійтися. Хоча деякі "умільці" примудряються виконати подібну роботу за допомогою кувалди і підручних вибивачів.
Вам знадобиться
  • Набір слюсарного інструменту,
  • універсальний знімач для підшипників маточин колеса,
  • динамометрический ключ,
  • слюсарні лещата,
  • упори для коліс,
  • домкрат.
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити автомобіль на рівній поверхні. Потім демонтувати викруткою або спеціальною лопаткою з маточини захисний ковпачок, який запобігає проникненню піску і пилу до підшипника вузла. За допомогою борідка відігніть ребро гайки підшипника маточини з паза цапфи. А потім трохи її відкрутіть. Встановіть під передні колеса автомобіля упори, звільніть стоянкове гальмо і включіть задню передачу. Після цього на два-три оберти відкрутіть всі чотири болта кріплення колеса до маточини. Тепер за допомогою домкрата вивісите задню частину машини, встановивши балку на надійну опору, і знімайте колесо.
2
Далі необхідно демонтувати гальмівні колодки. Відкрутіть повністю гайку кріплення підшипника маточини і видаліть сталеву шайбу під нею. За допомогою знімача демонтуйте маточину колеса, потім затисніть її в слюсарних лещатах і видаліть стопорне кільце, яке фіксує підшипник з внутрішньої сторони. Після чого знімачем вийміть з маточини старий підшипник.
3
Розібрану маточину необхідно вимити в гасі або в дизельному паливі, строго дотримуючись заходів пожежної безпеки. Збірка проводиться в зворотному розбиранні порядку: - запресовується новий підшипник, - встановлюється стопорне кільце, - маточина одягається на цапфу, - вставляється шайба і накручується гайка, - встановлюються гальмівні колодки, - монтується колесо.
4
За допомогою домкрата автомобіль опускається на тверду поверхню, потім затягується нова гайка підшипника маточини із зусиллям 250 Н/м, з подальшим її кернение в пазі цапфи, а також болти кріплення колісного диска до маточини. На фінальній стадії встановлюється захисний ковпачок.