Як може потрапити бензин в картер. Як може потрапити Безнін в картер двигуна ваз.

На думку експертів, основною причиною потрапляння бензину в картер двигуна є пошкодження діафрагми паливного насоса. Щоб краще зрозуміти, як це відбувається, потрібно згадати його принцип дії.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - діафрагма
Інструкція
1
Більшість двигунів сучасних автомобілів оснащено насосами з механічним приводом. Він складаються з корпусу, гнучкою діафрагми і двох клапанів. У момент, коли діафрагма рухається вниз, створюється розрядження і верхній клапан відкривається в сторону паливного бака, а нижній при цьому закривається. При русі діафрагми вгору вона видавлює паливо, завдяки чому нижній клапан відкривається в сторону карбюратора, а верхній, природно, закривається. Зворотно-поступальному руху сприяє ексцентрик розподільного вала двигуна, з чого випливає, що діафрагма здатна функціонувати тільки під час роботи двигуна.
2
Явними ознаками пошкодження діафрагми є витік і запах палива, а в деяких випадках - потрапляння його в картер двигуна при роботі в режимі холостого ходу. Вихід з цієї ситуації один - заміна діафрагми. Ось, наприклад, як це робиться на автомобілі ВАЗ 2106.
3
Для зняття насоса візьміть ключ на 10, відверніть болти кріплення, зніміть насос і покладіть його на заздалегідь приготований аркуш паперу або тканину. Далі зніміть кришку і акуратно витягніть сітчастий фільтр. Після огляду впускного клапана при необхідності поставте його на місце - в сідло. Фільтр промийте в розчиннику і продміть струменем стисненого повітря.
4
За допомогою хрестоподібної викрутки виверніть шість гвинтів, що з'єднують обидві частини корпусу насоса і розділіть їх. Після цього перевірте впускний і випускний клапани, промийте верхню частину корпусу в бензині обдуйте її стисненим повітрям. Далі поверніть вузол діафрагм на 900, після чого витягніть його з нижньої частини корпусу і зніміть пружину зі штока.
5
Користуючись ключем на 8, відверніть гайку і послідовно зніміть верхню сталеву чашку, дві робочі діафрагми, внутрішню і зовнішню дистанційні прокладки, а також нижню шайбу і чашку.
6
Щоб уникнути пошкодження запобіжної діафрагми при розбиранні паливного насоса, яка може з часом прилипнути до корпусу і прокладці, акуратно відокремте її за допомогою тонкого ножа або плоского щупа. Після очищення фільтрів і заміни пошкоджених діафрагм зберіть насос в зворотному порядку.