Як встановити автовідповідач на телефон.

З послугою « Автовідповідач » ви будете в будь-який час в курсі подій, а також не пропустіть важливий дзвінок при знаходженні поза зоною покриття або ж якщо ваш мобільний телефон просто виявиться вимкненим. Практично всі великі стільникові оператори надають подібну послугу.
Інструкція
1
Щоб активувати автовідповідач стільникового оператора «Білайн», наберіть номер * 110 * 014 # і натисніть кнопку виклику. Автовідповідач буде активуватися щоразу, коли телефон опиниться поза зони доступу, а також якщо ви не зможете взяти трубку протягом 30-ти секунд. При необхідності абонент залишить голосове повідомлення, яке ви можете прослухати, зателефонувавши за безкоштовним номером 0600. Автовідповідачем (підключати або відключати послугу у зручний для вас час) абоненти стільникового оператора «Білайн» можуть також в системі самообслуговування, яка знаходиться на сайті https://uslugi.beeline.ru. Увійти в неї можна, отримавши персональний логін і пароль. Для цього наберіть номер * 110 * 9 #. Оператор встановить вам пароль, а номер вашого мобільного телефон а, вказаний в десятизначним форматі, буде логіном для входу в дану систему.
2
У стільникового оператора «Мегафон» підключити автовідповідач можуть не всі абоненти, оскільки оператор наклав на підключення деякі обмеження. Абоненти, які обслуговуються за тарифами «Лайт» або «Телеметрія», скористатися даною послугою не можуть. Абоненти з іншими тарифами можуть підключити автовідповідач, подзвонивши за безкоштовним номером 0500. Також для підключення послуги можна скористатися системою самообслуговування «Сервіс-Гід» або звернутися в офіційний салон стільникового оператора "Мегафон". Вартість активації послуги становить десять рублів. При використанні послуги щодня з вашого рахунку буде зніматися абонентська плата в розмірі одного рубля. Список тарифів, яким доступна або недоступна послуга, може змінюватися, інформацію про стан тарифу ви можете перевірити на офіційному сайті стільникового оператора (www.megafon.ru).
3
Абонентам компанії МТС доступна послуга «Смс-автовідповідач». Для його установки в першу чергу налаштуйте текст відповіді, можна набрати будь-який варіант повідомлення, якою ви вважаєте за потрібне. Потім відправте текст за коротким безкоштовним номером - 3021. Після активації послуги абонентам МТС, які не змогли до вас додзвонитися, приходитиме повідомлення із зазначеним текстом.
З послугою " Автовідповідач " ви будете в будь-який час в курсі подій, а також не пропустіть важливий дзвінок навіть у випадку, якщо будете перебувати поза зоною покриття або ж якщо ваш мобільний телефон просто виявиться вимкненим.
Інструкція
1
Для підключення послуги у оператора зв'язку "Білайн" наберіть номер * 110 * 014 # і натисніть кнопку виклику. Автовідповідач буде активуватися щоразу, коли ви опинитеся поза зоною дії мережі або ж якщо у вас просто не вийде відповісти на вхідний виклик протягом 30 секунд. Прослухати залишені вам повідомлення можна, зателефонувавши за безкоштовним номером 0600.
2
Послуга « Автовідповідач » надається також оператором "Мегафон" на всіх тарифах, крім "Телеметрія" і "Лайт". Підключення послуги здійснюється за номером 0500, в офісі обслуговування абонентів або за допомогою системи "Сервіс Гід". Вартість підключення " Автовідповідач а" становить 10 рублів, а щоденна його оплата - 1 рубль (з урахуванням ПДВ).
3
"МТС" надає своїм абонентам послугу "Смс-автовідповідач". Вона буде актуальна для тих, хто не має можливості вчасно відповісти на вхідне смс-повідомлення. Для того щоб почати користуватися послугою, налаштуйте текст автоответа (наберіть необхідний текст і відправте його на номер 3021). Після активації " Автовідповідач а" на всі повідомлення від абонентів "МТС" відправлятиметься відповідь з тим текстом, який був вами встановлений.