Як швидко накачати кубики.

Важко знайти представницю прекрасної статі, яка б не мріяла про струнку і красиву фігуру. Добре розвинений рельєфний прес - це не тільки ефектний зовнішній вигляд, але і ваше здоров'я. Комплекс вправ, який цілком можна виконувати в домашніх умовах, допоможе вам істотно поліпшити стан м'язів живота.
Інструкція
1
Щоб стати володаркою красивого рельєфного преса, достатньо 20 хвилин щоденних тренувань. Не лінуйтеся і дотримуйте регулярність занять. Досягнувши бажаного, не припиняйте тренування і підтримуйте досягнутий результат.
2
Тренування проводите або натщесерце, або через 2 години після прийому їжі. Робіть вправи комплексу одне за іншим, не відволікайтеся. Намагайтеся не робити тривалих пауз між підходами і в процесі виконання вправ.
3
Всі вправи виконуйте лежачи на спині, на підлозі. Робіть 2 підходи по 15 разів для кожного з них, за винятком останнього. Воно вимагає максимальної кількості повторень. Рухи повинні бути плавними, розтягуючими, м'якими. Не поспішайте і стежте за диханням.
4
В першій вправі ноги зігніть і поставте на ширину плечей. На видиху тягніться до колін, при цьому руки зчепіть в «замок» на потилиці. Потім на вдиху поверніться в початкове положення.
5
Не роблячи перерви, переходите до наступного кроку. Початкове положення те ж. Видихаючи, повільно відірвіть плечі від підлоги і тягніться по зовнішній стороні тіла долонями по черзі то до лівої, то до правої п'яті, повертаючись в початкове положення. При цьому притисніть поперек до підлоги. Відпочиньте 10-15 секунд.
6
Використовуючи той же вихідне положення, з'єднавши руки в «замок» на потилиці, на видиху одночасно піднімайте плечі і ноги, злегка зігнуті в колінах. Плавно тягніться до ніг, стежте за тим, щоб працювали м'язи тазу, преса і стегон. На вдиху прийміть вихідне положення.
7
Остання вправа є стислі скорочення м'язів черевного преса. На видиху підніміть плечі, випряміть і з'єднайте руки (права долоню поверх лівої) і, розташувавши їх між колін, тягніться вперед. Видихнувши, поверніться у вихідне положення.
Корисна порада
Для кращого результату комбінуйте навантаження.