Як очистити лобове скло від льоду.

Обледеніння на стеклах - одна з основних проблем водіїв в зимовий період. До яких тільки хитрощів не вдаються автомобілісти, щоб прибрати утворився лід! Але якщо слідувати певним правилам, позбутися цієї перешкоди можна досить просто.
Інструкція
1
Звичайно, спробувати впоратися з полоєм можна різними способами, наприклад, за допомогою теплої води. Але в цьому випадку вам доведеться зіткнутися з певними перешкодами - на морозі вода швидко остигає і замерзає. В результаті ви отримаєте ще більший шар льоду . Крім цього, ви ризикуєте зовсім залишитися без лобового скла, оскільки через різких перепадів температури в ньому можуть утворитися тріщини.
2
Деякі автолюбителі користуються скребком або ж спеціальною щіточкою з зубчиками. Так, спочатку вертикальними рухами приберіть весь лід, а потім очистіть поверхню м'якою щіткою. Такі маніпуляції дозволять вам не пошкодити скло, а також позбутися від бруду.
3
Допоможе в цій справі і звичайна кухонна сіль. Розчиніть в одній склянці води 2 ст. ложки солі. Протирайте цим розчином скла доти, поки не зійдуть іній і лід. Далі необхідно протерти поверхню м'якою сухою ганчірочкою.
4
Можна застосувати для видалення льоду та спеціальні засоби. Але робити це слід тільки в разі сильного обмерзання. Нанесіть засіб за допомогою розпилювача на скло і чекайте, поки лід розчиниться. Часте застосування таких засобів небажано, оскільки до складу деяких з них входять токсичні речовини, здатні завдати шкоди здоров'ю людини.
5
Відмінно справляється з льодом етиловий спирт. Він здатний навіть при лютих морозах перетворити лід в кашу. Тому завжди тримаєте в машині невеликий запас цієї рідини. Розпорошите його рівномірно на скло, а залишки приберіть сухою ганчіркою.
6
Але краще, звичайно, не допускати обмерзання лобового скла. Для цього дотримуйтесь ряд правил. З вечора закривайте скло відрізком будь матерії або спеціальної протіволедовой фольгою. Використовувати для цих цілей папір або картон не рекомендується, оскільки вони МОГТ прилипнути до скла.
Згідно статистичним дослідженням 10% від загальної кількості ДТП в зимову пору року відбуваються з причини обмерзання стекол на від'їжджаючої від стоянки машині. Для видалення льоду з автомобільних стекол придумано і багаторазово випробувано безліч методів.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - механічне видалення льоду з поверхні стекол за допомогою жорсткого пластикового скребка. Акуратно використовуйте скребок, щоб не залишити подряпин на склі. Очисники лобового скла при очищенні відігніть.
2
Серед численних рідин, застосовуваних для очищення стекол ото льоду , часто застосовується «Авторазморажіватель» в аерозольній упаковці. Розпорошите його по поверхні покритого льодом скла. Через деякий час лід можна буде легко видалити навіть без використання скребків.
3
Крім «Авторазморажівателя» можна застосувати будь-яку рідину, що не або спирт. Змочіть їм скло. Спирт почне реакцію з льодом і через деякий час на склі залишиться кашка з води, льоду і спирту. Видаліть кашку ганчіркою. Якщо в бачку омивача тримати досить концентровану рідину, що не, залишиться тільки побризкати на лобове скло за допомогою омивача і через деякий час видалити залишки кашки двірниками.
4
Стерти лід зі скла можна за допомогою розчину кухонної солі. Замість солі можна взяти галун або хлористий кальцій. Розчиніть дві столові ложки в склянці води. Змочіть розчином м'яку щітку або губку і протирайте скло до зникнення інею або льоду . Після цієї процедури обов'язково протріть скло м'якою сухою ганчіркою.
5
Якщо скло обмерзло з внутрішньої сторони салону, відтирати його не рекомендується. Після відтирання залишаться розводи, прибрати які буде дуже проблематично. Увімкніть обдув обігрівача на повну потужність і дочекайтеся, поки лід не розтопиться в воду, а вода не випаруватися. Щоб таке обмерзання виключити, перед паркуванням ретельно провітріть салон.
6
Для захисту стекол від обмерзання на зорі автомобілізму, коли ще не існувало жодних пристроїв обігріву стекол, натирали поверхню скла звичайної повареної сіллю. Для цього з собою спеціально брали мішечок солі. Цей метод може виручити, якщо в дорозі несподівано зламався обдув скла.