Як зробити швидко укладку волосся.

Бувають такі ситуації, коли треба терміново укласти волосся , а часу катастрофічно не вистачає. Є багато різних зачісок, які робляться швидко і виглядають елегантно і красиво. Головне, навчитися виконувати всі дії без заминки і з першої спроби.
Інструкція
1
Надайте волоссю обсяг. Пишна укладання дозволить підкреслити вашу природність, чарівність, шарм, грацію і природну сексуальність. Вимийте волосся з шампунем (в цей раз відмовтеся від бальзаму-ополіскувача) і перед сушінням нанесіть на них мус або піну для укладки. Висушіть їх за допомогою великої круглої гребінця, піднімаючи пасма біля коріння вгору. Або нахиліть голову вниз і сушіть волосся феном. Потім підніміть голову і «збийте» пасма. У коренів волосся збризніть лаком.
2
Зробіть легкі, природні хвилі. Така зачіска буде виглядати легкої і додасть вам чарівності. Для цього накручуйте почергово пасма на плойку, а потім збризніть лаком.
3
Або зберіть трохи вологі волосся в слабкий пучок на потилиці. Потім начешіть коріння і візьміть гребінець з рідкими зубами, видавіть на неї трохи пінки. Пучок підсушіть феном і розпустіть його. Пальцями розділіть пасма і збризніть готову зачіску лаком. Ваші волосся придбають легку хвилястість.
4
Ще один спосіб створення ніжного і романтичного образу за допомогою легких і красивих локонів. Висушіть і розчешіть волосся . Нанесіть трохи формуючого гелю для укладання. Пасма накрутіть на великі бігуді, при цьому піднімаючи їх догори. Висушіть волосся і зніміть бігуді. Щоб локони не втратили форму, не розчісуйте їх. Руками сформуйте зачіску і для фіксації збризніть лаком.
5
Створіть гладку зачіску. Таке укладання відмінно підійде і для дня, і для вечора. Ви будете виглядати дуже елегантно і строго. А в жаркий літній день гладко зачесане волосся - найкращий варіант. Для цього ретельно розчешіть волосся . Зберіть їх в кінський хвіст, оригінальний джгут або в високий, класичний, акуратний пучок. Розбавте гладкість кінського хвоста за допомогою тонких плетених косичок біля скронь.
6
Створіть літній настрій і надайте своєму образу оригінальності. Закріпіть в джгути з волосся квіти чи якісь прикраси. Нанесіть на волосся чуть-чуть воску або гелю для укладки, щоб зачіска не розтріпалася і виглядала акуратно.
У будь-якої жінки в житті виникають ситуації, коли потрібно терміново укласти волосся, а часу обмаль. Для таких випадків необхідно озброїтися умінням швидко і красиво укладати волосся, щоб виглядати чудово завжди. Які зачіски можна зробити швидко? Класичний пучок, для якого потрібно гладко зачесати волосся для створення строгого і елегантного образу. Ще один варіант - надати волоссю об'єм, який підкреслить вашу чарівність і сексуальність. А можна зробити легкі хвилі для чарівності і легкості.
Вам знадобиться
 • Гладка зачіска:
 • - віск або гель для укладання волосся,
 • - гребінець;
 • - затискачі для укладки;
 • - гумка або шпилька.
 • Обсяг:
 • - пінка для волосся;
 • - гребінець з рідкими зубами;
 • - лак для волосся;
 • - фен.
 • Хвилі:
 • - формуючий гель для укладки локонів;
 • - лак;
 • - фен.
Інструкція
1
Створіть гладку зачіску, яка відмінно підійде, як у якості денний, так і вечірньої укладання. Гладко зачесане волосся - відмінний варіант для жарких літніх дней.Для цієї зачіски слід ретельно розчесати волосся. Можна зібрати їх в кінський хвіст, в високий пучок, в оригінальний джгут. Варіантів безліч, і всі вони дуже прості у виконанні. Можна розбавити гладкість кінського хвоста тонкими плетеними косичками біля скронь, а в джгути з волосся закріпити квіти або інші прикраси для оригінальності та літнього настрою. Щоб зачіска виглядала акуратно і не розтріпалася, нанесіть на волосся трохи гелю або воску для укладання.
2
Надайте волоссю обсяг за кілька хвилин. Цей спосіб швидкого укладання зробить розпущене волосся пишним і красивими, а вам додасть грації і сексуальності. Домогтися цього ефекту зовсім сложно.Смочіте волосся водою, нанесіть на корені волосся невелику кількість пінки і сушіть волосся, нахиливши голову вниз. Коли волосся будуть повністю сухими, підніміть голову і надайте зачісці форму, збивши її пальцями. Для того, щоб закріпити обсяг біля коріння, збризніть волосся лаком.Другой варіант - зберіть вологе волосся в слабкий пучок на потилиці, начешіть коріння волосся, додавши на гребінець з рідкими зубами невелику кількість пінки. Підсушіть пучок феном, щоб волосся придбали легку хвилястість. Розпустіть пучок, розділіть волосся пальцями і збризніть лаком зачіску.
3
Створіть дуже швидко романтичний і ніжний образ за допомогою легких хвиль на волоссі. Для цього на сухі, розчесані волосся нанесіть невелику кількість формуючого гелю для укладки локонів. Накрутите пасма волосся на великі бігуді, піднімаючи їх догори. Висушіть волосся феном і зніміть бігуді. Не розчісуйте локони, інакше вони втратять форму. Сформуйте зачіску руками і збризніть лаком для фіксації. Ще один варіант подібної укладання - замість бігуді використовувати круглу гребінець, на яку слід накручувати одну пасмо волосся за одною і сушити феном.