Як з брюнетки стати рудою.

Часом навіть найрозкішніші брюнетки мріють про те, як зміниться їхнє життя, якщо вони стануть красунями з вогняною гривою волосся. Буває так, що якийсь відтінок краще висловлює ваш світогляд, підходить вам за стилем і докорінно змінює ставлення оточуючих.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - тонкі гумові рукавички;
  • - жирний крем для шкіри або вазелін;
  • - кондиціонер.
Інструкція
1
Від того наскільки кардинально ви хочете поміняти колір, залежатиме те, чи зможете ви впоратися з змінами самостійно або ж вам слід обов'язково звернутися до професіонала. Якщо ви хочете всього лише пофарбувати волосся на 2-3 тони світліше, то цим можна зайнятися і в домашніх умовах. Але якщо ви мрієте стати полуничною блондинкою або марите про відтінку, який так до лиця Марсии Кросс - доведеться йти в салон, оскільки для стільки радикальних змін буде потрібно складна і небезпечна для волосся процедура попереднього відбілювання.
2
Вибираючи відповідний відтінок червоного, враховуйте, що у більшості природних брюнеток вже присутній мідний або золотистий подтон. Найлегше вам буде добитися ефекту, підстроївшись під нього. Також, щоб забарвлене волосся не виглядали як перука, варто враховувати і тон вашої шкіри. Блідим панночкам йдуть мідно-червоні відтінки, дівчатам з оливковою шкірою - каштанові.
3
Проведіть заздалегідь, за 24-48 годин тест на алергію, завдавши трохи фарби на тильну сторону руки. Якщо у вас є відрізана пасмо волосся, спробуйте фарбу на ній, щоб побачити який буде остаточний відтінок.
4
Зберіть волосся, закріпивши їх кліпами чи «крабами». Надіньте рукавички, щоб не забруднити руки. Нанесіть трохи жирного крему або вазеліну по лінії росту волосся, щоб не забруднити шкіру. Змішайте фарбу з окислювачем, в зазначених в інструкції до барвника пропорціях. Якщо потрібний вам відтінок на 2 тони світліше, ніж ваші власні волосся, використовуйте 12% оксид. Нанесіть фарбу на волосся, починаючи з коренів. Тримаєте не менше часу, зазначеного в інструкції. Якщо ви хочете більш яскравий, насичений колір, додайте ще трохи більше 10-15 хвилин.
5
Змийте барвник водою, нахиливши голову над ванною або раковиною. Не використовуйте шампунь, так як пигменту потрібно не мене 48 годин, щоб зміцнитися у внутрішньому шарі волосся. Нанесіть кондиціонер і тримаєте не менше 5-10 хвилин. Після того як ви змиєте його, дайте волоссю, по можливості, висохнути самостійно. Не варто відразу травмувати їх гарячим повітрям.
Корисна порада
Купіть шампунь, бальзам і кондиціонер, що сприяє збереженню кольору. Червоний пігмент, як правило, вимивається дуже швидко.