Як відновити повідомлення.

Відновлення видалених повідомлень електронної пошти додатки Outlook і Outlook Express, що входить в офісний пакет Microsoft Office, може бути здійснено користувачем як вбудованими засобами самої програми, так і з використанням додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальну утиліту Scanpst.exe, що входить до складу програми Microsoft Outlook, для відновлення видалених повідомлень електронної пошти. Для цього завершите роботу Outlook і завантажте утиліту Scanpst.exe, за замовчуванням знаходиться за адресою: drive: Program FilesMicrosoft OfficeOffice.
2
Натисніть кнопку Browse у вікні, програми для пошуку файлів з розширенням .pst і .ost і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Start. Дочекайтеся завершення процесу і натисніть кнопку Repair в новому діалоговому вікні для запуску процесу відновлення. Завершіть роботу утиліти, натиснувши кнопку OK, після появи повідомлення Repair complete і запустіть додаток Outlook.
3
Розкрийте меню «Перехід» верхньої сервісної панелі вікна програми і вкажіть пункт «Список папок». Розгорніть папку «Втрачені і знайдені» в діалоговому вікні та знайдіть віддалений повідомлення електронної пошти.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Recovery Toolbox for Outlook Express, якщо використовується додаток Outlook Express. Розкрийте посилання Sent Items.dbx в каталозі лівій частині вікна програми і запустіть процедуру зчитування файлу, натиснувши кнопку Read Source File у верхній панелі. Після цього скористайтеся кнопкою Choose Save Folder для того, щоб вказати вибране місце збереження відновлюваних повідомлень електронної пошти.
5
Використовуйте команду Save emails в основному вікні програми і вкажіть опцію Save all emails в спадному меню. Надрукуйте шлях з рядка Sorce Folder Path в додатку «Провідник Windows» і перейдіть в потрібну папку, натиснувши функціональну клавішу Enter. Створіть копію файлу Sent Items.dbx і збережіть її в будь-якому зручному місці. Видаліть оригінальний файл Sent Items.dbx і запустіть програму Outlook Express. Розкрийте папку з ім'ям Sent Items.dbx для автоматичного створення нового порожнього файлу.
6
Не закриваючи додаток Outlook Express, запустіть «Провідник Windows» і виділіть всі повідомлення електронної пошти з розширенням .eml. Перемістіть виділені файли в папку Sent Items програми Outlook Express для їх відновлення.